Новини

Міністерство розвитку громад та територій України відновило визначення показників опосередкованої вартості спорудження житла за регіонами України!
24 листопада 2022 року, 09:42

Міністерство розвитку громад та територій України відновило визначення показників опосередкованої вартості спорудження житла за регіонами України!


Внаслідок повномасштабної збройної агресії рф, органи державної статистики призупинили оприлюднення статистичної інформації, необхідної для розрахунків опосередкованої вартості спорудження житла. Враховуючи важливість та необхідність показників, Мінрегіон ініціював зміну до Порядку визначення та застосування показників опосередкованої вартості спорудження житла за регіонами України, яка дозволила відновити цей процес.


“Відтак, під час дії воєнного стану для розрахунку показників використовуються показники, розраховані станом на 1 січня 2022 року скориговані на індекс споживчих цін, що надається Держстатом (Державна служба статистики України)”, - пояснила Наталія Козловська, заступниця Міністра розвитку громад та територій України.


Зазначимо, що оновлені показники набули чинності з 23 листопада 2022 року.


Оновлені показники станом на 1 жовтня 2022 року за посиланням: https://cutt.ly/gM8AMjq


ПЕРЕМОЖЕМО І ВСЕ ВІДБУДУЄМО!
РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!
СЛАВА УКРАЇНІ!

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com