Новини

Компанія ЛУН, член Ради директорів #КБУ, повідомила, що ціни на оренду квартир в Києві знову впали через регулярні обстріли та проблеми з електроенергією
21 листопада 2022 року, 14:54

Компанія ЛУН, член Ради директорів #КБУ, повідомила, що ціни на оренду квартир в Києві знову впали через регулярні обстріли та проблеми з електроенергією.


За останній місяць Київ зазнав декількох ракетних атак, а також відбулось враження ворожими безпілотниками критичної інфраструктури. Ці події вплинули на ринок оренди квартир в Києві.


До вересня цього року спостерігалось стабільне відновлення цін до довоєнного рівня, але від середини жовтня 2022 року ринок переживає коливання.


Менша кількість зацікавлених споживачів, питання безпеки, стабілізаційні відключення електроенергії – все це призвело до падіння попиту майже на третину.


Разом з падінням попиту відбувається падіння цін на оренду квартир. Найбільше ціновому коливанню піддаються 2 та 3-кімнатні квартири, середня вартість яких впала на 12%.


Найпопулярніші для оренди, однокімнатні квартири, переживають цей турбулентний період з падінням середньої ціни на 5%.


«Серед очевидних факторів, що впливають на попит та ціни житла є відчуття безпеки та міграція людей під впливом атак на місто. Разом з тим відключення електроенергії призводить до нових запитів у пошуку: як високо розташована квартира, який тип плити встановлено на кухні (газ/електро). Додаток Bird продовжить слідкувати за змінами на ринку оренди житла в Києві й стабільно надавати актуальні дані для публічного доступу», - зазначають у ЛУН.


Статистику за всі попередні місяці можна знайти за посиланням:
Telegram: https://t.me/bird_official
Instagram: https://www.instagram.com/bird_rent/


ПЕРЕМОЖЕМО І ВСЕ ВІДБУДУЄМО!
РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!
СЛАВА УКРАЇНІ!

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com