Новини

Кабінет Міністрів України прийняв важливі рішення щодо відновлення територій України, які зазнали руйнувань внаслідок агресії рф
17 листопада 2022 року, 12:10

15 листопада 2022 року, Кабінет Міністрів України прийняв важливі рішення щодо відновлення територій України, які зазнали руйнувань внаслідок агресії рф.


Так, Уряд виділив 100 мільйонів гривень на ліквідацію наслідків бойових дій та відновлення об’єктів критичної інфраструктури і соціальної сфери Херсонщини.


«Маємо якнайшвидше почати відбудову на звільнених територіях Херсонської області. Насамперед відновити пошкоджені об’єкти критичної інфраструктури та забезпечити людей електроенергією, теплом. Також виділені сьогодні кошти підуть на відновлення об’єктів соціальної сфери», - зазначила Перший віцепрем’єр-міністр – Міністр економіки України Юлія Свириденко.


Згідно з розпорядженням Уряду, кошти виділятимуться Херсонській обласній адміністрації для Херсонської ОВА, яка має узгодити з Міністерством розвитку громад та територій України перелік заходів, що фінансуватимуться. Йдеться, зокрема про:
проведення робіт з обстеження об’єктів;
придбання будівельних матеріалів, виробів та конструкцій для відновлення пошкоджених об’єктів;
капітальний ремонт і реконструкція;
поточний ремонт вікон, дверей, фасадів, покрівлі, зовнішніх та внутрішніх мереж, зокрема, тепло-, газо-, водопостачання, водовідведення, опалення, електричних мереж;
розбирання зруйнованих конструкцій.


Повідомляється, що після доопрацювання розпорядження в найшвидші терміни та набуття ним чинності кошти будуть спрямовані до регіону.


ПЕРЕМОЖЕМО І ВСЕ ВІДБУДУЄМО!
РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!
СЛАВА УКРАЇНІ!


Міністерство економіки України

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com