Новини

Вчора, 15 листопада 2022 року, Президент #КБУ Лев Парцхаладзе взяв участь в форумі «ReBuild Ukraine. Italia»
16 листопада 2022 року, 11:24

Вчора, 15 листопада 2022 року, Президент #КБУЛев Парцхаладзе (Lev Partskhaladze) взяв участь в форумі «ReBuild Ukraine. Italia», який був організований за ініціативою Національної асоціації забудовників Італії (Associazione Nazionale Costruttori Edili - ANCE).


“Ми щиро вдячні за можливість виступити перед представниками будівельного бізнесу Італії у цей нелегкий період, адже завдані збитки рф з кожним днем зростають й відбудова України потребуватиме залучення додаткових іноземних ресурсів”, - розпочав Лев Парцхаладзе.


Він зазначив, що за останніми даними, сума прямих збитків житлової інфраструктури, внаслідок війни України з рф складає 127 млрд доларів. Найбільші руйнації зафіксовані в Донецькій, Харківській, Луганській, Сумській, Запорізькій та Київській областях.


Ворог зараз змінив тактику. Найбільше збитків завдають об’єктам критичної інфраструктури. Це життєво важлива енергетична й транспортна інфраструктура, лікарні та школи.


Лев Парцхаладзе представив, як приклад співпраці, італійським колегам проєкт відбудови зруйнованого будинку IRPIN RICH TOWN ЗАХІДНА -10, в якому пошкоджено: дах, фасад, бетонні перекриття 1, 2, 3 поверхів, 85% вікон, двері, ліфтова шахта, двері ліфта, балконні блоки та всі вхідні блоки під’їздів і підвалів, утеплення будинку, тротуарне покриття. Орієнтовна вартість робіт складає € 278 064.


Під час форуму було підписано Меморандум про співпрацю між Конфедерацією будівельників України, Національною асоціацією забудовників Італії та Торгово-промисловою Палатою Італії в Україні, аби об’єднати всі ресурси і напрацювання для створення спільних проєктів.


Мета такої взаємодії - створення нових можливостей розвитку культурної, економічної та соціальної співпраці між країнами та
покращення зв’язків в всіх напрямках діяльності партнерів.


Віцепрезидент ANCE П’єро Петрукко та Президент Торгово-Промислової Палати Італії В Україні Ренато Вальтер Тоньї подякували КБУ за налагоджену комунікацію і сподіваються на активну співпрацю між Італією та Україною.


Також Президент #КБУ Лев Парцхаладзе розповів, що вже 15 лютого 2023 року в рамках виставки ReBuild Ukraine, КБУ спільно з партнером Premier Expo проведе великий будівельний форум у Варшаві щодо відбудови України.


Захід планує об'єднати:
тих, хто потребує допомоги;
має можливість підтримати фінансово;
вміє будувати та відбудовувати.


ПЕРЕМОЖЕМО І ВСЕ ВІДБУДУЄМО!
РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!
СЛАВА УКРАЇНІ!

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com