Новини

Компанія Taryan Group, член Ради директорів #КБУ, розповіла, що ж чекає всередині відвідувача Taryan Towers?
16 листопада 2022 року, 09:38

Компанія Taryan Group, член Ради директорів #КБУ, розповіла, що ж чекає всередині відвідувача Taryan Towers?


Так, кожен з трьох дахів Веж Майбутнього огинатиме доріжка для прогулянок, з якої відкриватиметься неймовірний краєвид на місто на висоті пташиного польоту.


Водночас передбачено найшвидші ліфти серед житлових комплексів Києва. У Taryan Towers встановлені ліфти преміальної моделі Schindler 5500 зі швидкістю 3м/с.


На дахах будівлях планується ресторан, парк та музей майбутнього. Також передбачено галерею преміальних бутіків та супермаркет у будинку й власний паркінг, що на 100% покриває потреби мешканців.⠀


Щодо відпочинку, то вежі пропонують новий формат лайфстайл-курорту TSARSKY. Це понад 2000 кв.м спорту та відпочинку з преміальним обладнанням від Technogym, зоною SPA, саунами, хамамом, соляною кімнатою.
Для тих, хто полюбляє поплавати передбачено відкритий літній басейн із терасою на даху стилобатної частини та критий басейн на 25 метрів біля фітнес-клубу TSARSKY.


Щодо безпеки, то Taryan Towers передбачається цілодобове відеоспостереження, пости охорони, система персональних електронних перепусток, картковий доступ до ліфтів.


ПЕРЕМОЖЕМО І ВСЕ ВІДБУДУЄМО!
РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!
СЛАВА УКРАЇНІ!

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com