Новини

Meta за підтримки Міністерства цифрової трансформації України та національного проєкту Дія.Бізнес запускає безоплатні рекламні купони для українців
14 листопада 2022 року, 11:53

Meta за підтримки Міністерства цифрової трансформації України та національного проєкту Дія.Бізнес запускає безоплатні рекламні купони для українців.


Так, 8 листопада 2022 року Meta запустила платформу, яка надаватиме купони на рекламу для малих та середніх підприємств України у Facebook та Instagram.


Платформа дозволяє українським малим та середнім підприємствам (МСП) подати заявку на отримання підтримки в розмірі $1000. Це особливо актуально у нинішніх складних економічних умовах, адже дозволить підвищити обізнаність користувачів соцмереж про українських виробників та популяризувати українські товари.


Заступник Міністра цифрової трансформації України з питань євроінтеграції Валерія Іонан коментує: «Малий і середній бізнес відіграє важливу роль у відновленні економіки країни під час війни та після її завершення. Міністерство цифрової трансформації тісно співпрацює з Meta над підтримкою підприємців України. Так, у липні були запущені освітні курси Blueprint, а також навчальна платформа Meta Boost українською мовою. Ініціатива з підтримки рекламних акаунтів стане ще одним кроком на шляху до розвитку цифрових платформ українського бізнесу».


Менеджерка з публічної політики для Центрально-Східної Європи компанії Meta, Катерина Крук додає: «Малий і середній бізнес завжди був нашим пріоритетом. А невпинне прагнення українських підприємців розвиватися, вдосконалюватися та служити суспільству навіть у таких тяжких обставинах надзвичайно надихає. Ось чому ця ініціатива, як і вся Програма економічного відновлення України, є для нас такою важливою, і ми продовжуватимемо підтримувати український бізнес».


Щодо деяких умов участі :
Кандидати мають бути українськими підприємствами, що розташовані в Україні (за винятком регіонів, на які поширюються санкції США, зокрема Донецької та Луганської областей, а також АР Крим).
Кандидати мають керувати українською бізнес-сторінкою у Facebook і мати дійсний рекламний обліковий запис.
Урядові або державні компанії не можуть брати участь у цій програмі.
Необхідно прийняти умови та положення програми та листа дарування.


Термін дії пропозиції — з 8 листопада до 31 грудня 2022 року.


Ця ініціатива є частиною більш широкої програми, оголошеної Ніком Клеггом на початку цього року. Повідомляється, що у межах довгострокової кампанії Meta виділить $1,5 млн на підтримку українського малого та середнього бізнесу.


Повний перелік умов участі доступний за посиланням: https://scontent.fiev6-1.fna.fbcdn.net/.../312384409...


ПЕРЕМОЖЕМО І ВСЕ ВІДБУДУЄМО!
РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!
СЛАВА УКРАЇНІ!


Міністерство цифрової трансформації України

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com