Новини

Компанія ЛУН, член Ради директорів #КБУ, запустила карту закладів з автономним живленням
11 листопада 2022 року, 16:43

Компанія ЛУН, член Ради директорів #КБУ, запустила карту закладів з автономним живленням.


На інтерактивній карті тепер можна перевірити, які заклади здатні працювати навіть під час загальних відключень світла, а також додати туди інформацію про роботу свого кафе, магазину, сервісу тощо.


Масовані ракетні удари впливають не тільки на побут всередині квартири, тепер потрібно планувати похід в супермаркет, на пошту, в спортзал, переконатися, що працює заправка та кав’ярня під домом, знайти місце для роботи з інтернетом та мобільним зв’язком.


Команда ЛУН Місто створила карту “Працюють під час відключень світла” для тих бізнесів, що мають автономне живлення. Інтерактивна корисна карта постійно оновлюється та доступна на сайті (https://misto.lun.ua/help?ls=svitlo#5/48.19/31.34) й у застосунку (https://cutt.ly/lMozx18).


“Український бізнес – супергерої. Більшість на місцевому рівні намагаються розв'язувати проблему самостійно, що вкотре підтверджує – українців не зламати”, - зазначають у компанії ЛУН.


До прикладу, більшість заправок мають власні генератори та повністю автономно забезпечують себе електроенергією. На Новій пошті можна розрахуватися та отримати посилку за допомогою мобільного застосунку. Comfy та Фокстрот оновлюють інформацію про роботу своїх магазинів в ЛУН Місто, а також на карті зазначені ті, що мають можливість працювати автономно. Мережа магазинів Сільпо також вже мають генератори на основних точках та найближчим часом планують розширювати цю мережу.


На карті також можна знайти не мережеві заклади, коворкінги, кав’ярні, перукарні, медичні центри тощо.


Щоб додати свій немережевий заклад з автономним живленням на карту треба заповнити анкету про ваше кафе, магазин, шиномонтаж, студію краси. Команда ЛУН Місто додасть на карту: https://docs.google.com/.../1FAIpQLSe9-loH.../viewform


Якщо ви представник мережевого бізнесу – напишіть на пошту misto@lun.ua


“З користувацького досвіду ми бачимо, що сьогодні величезний попит не лише на базові заклади з автономним живленням – супермаркети, заправки, аптеки, поштові сервіси тощо, сьогодні величезний попит на автономне живлення і в кав’ярнях біля дому, де можна попрацювати та пообідати, коворкінгах, мийках авто, перукарнях. Супер зручно мати все це нанесеним на одну карту. Зайшов, перевірив, легше спланував день”, – зазначає Анна Денисенко, кураторка проєкту.


ПЕРЕМОЖЕМО І ВСЕ ВІДБУДУЄМО!
РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!
СЛАВА УКРАЇНІ!

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com