Новини

В Україні запущено селф-скрінинг адаптації законодавства України до прав
02 березня 2023 року, 14:30

28 лютого 2023 року Кабінет Міністрів України схвалив Постанову щодо проведення первинної оцінки стану імплементації актів права Європейського Союзу (acquis ЄС).

Документ визначає організацію проведення оцінки адаптації законодавства України до права ЄС (селф-скринінг) і виявлення невідповідностей та прогалин, які необхідно усунути для підготовки України до переговорів про вступ до ЄС.

Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольга Стефанішина наголосила, що ця Постанова дозволить систематизувати та пріоритезувати роботу міністерств з виконання завдань, необхідних для набуття Україною статусу повноправного члена Європейського Союзу.

«В умовах війни ми продовжуємо процес реформ, необхідних для інтеграції у європейську спільноту. Зважаючи на нашу амбітну ціль якнайшвидше стати повноправним членом ЄС, Уряд запустив масштабний процес оцінки стану наближення України до всього законодавства ЄС, а це понад 27 тисяч актів права розділених на 35 тематичних розділів майбутньої угоди про членство», – зазначила Ольга Стефанішина.

Відповідно до Постанови, міністерства та інші центральні органи виконавчої влади мають провести первинну оцінку стану імплементації актів права ЄС та подати Кабінету Міністрів України звіт разом з пропозиціями щодо приведення секторального законодавства у відповідність з правом ЄС.

ПЕРЕМОЖЕМО І ВСЕ ВІДБУДУЄМО!
РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!
СЛАВА УКРАЇНІ!

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com