Новини

Дорожня інфраструктура з першого дня повномасштабної війни відіграє одну з важливих ролей в українському опорі та забезпеченні безперервної життєдіяльності. Відновлення та відбудова пошкодженої інфраструктури – пріоритетне завдання держави, бізнесу та суспільства.
02 березня 2023 року, 16:30

23 березня 2023 року при партнерстві Конфедерації будівельників України відбудеться Форум «Відновлення інфраструктури. Дороги. Мости», метою якого є відкритий діалог між представниками Уряду, місцевого самоврядування, бізнес-спільнотами, міжнародними донорами щодо спільних дій та можливостей у відновленні дорожньо-транспортної інфраструктури.

КБУ підтримує ініціативу проведення заходу, виступає профільним партнером Форуму та запрошує долучитися до участі всіх охочих.

Під час Форуму «Відновлення інфраструктури. Дороги. Мости», зокрема, планують обговорити наступні питання: - Які технології відновлення є "рятівними" (техніка, обладнання, матеріали); - Чи є фінансування і на скільки це питання є головним; - Як бізнес допомагає у відновленні та хто допоможе бізнесу.

Форум буде супроводжуватись експозицією. В зоні експозиції понад 40 компаній-учасниць представлять свої технологічні можливості, презентують продукти та рішення.

Важливо! Для членів КБУ діє знижка - 15% для участі у зоні експозиції.

Відвідування заходу безкоштовне за умови попередньої реєстрації: https://bit.ly/3IRvx4d

Місце проведення — Mercure Congress Centre, Київ, вул. Вадима Гетьмана, 6.

Для більш детальної інформації про Форум переходьте за посиланням:https://forum.technopolygon.com/

ПЕРЕМОЖЕМО І ВСЕ ВІДБУДУЄМО!
РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!
СЛАВА УКРАЇНІ!

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com