Новини

Україна продовжує отримувати партії тимчасових мостів
03 березня 2023 року, 16:30

Нещодавно Королівство Швеція передало Агентству відновлення та розвитку інфраструктури 4 катери, які можна використати як понтонні переправи. Також передано 14 секцій понтонів, які можна комбінувати у переправи різної довжини.

Конструкції вже прибули в Україну. Їх оперативно розвантажили та найближчим часом відправлять на необхідні локації.

В умовах російської агресії тимчасові мости – це швидкий та ефективний спосіб відновити транспортне сполучення звільнених регіонів з рештою країни.

З початку повномасштабного вторгнення Королівство Швеція системно підтримує Україну. Вартість лише гуманітарної і цивільної допомоги з лютого 2022 року становить 379 млн євро. Серед стратегічно важливого – засоби для налагодження транспортного сполучення на деокупованих територіях.

Окрім Швеції, конструкції для зведення тимчасових переправ Україні вже передали Чехія, Франція та Норвегія.

Чеська Республіка – лідер неформального клубу підтримки українських доріг. Ця держава першою надіслала тимчасові металеві мости для відновлення сполучення у постраждалих від бойових дій областях. Упродовж 2022 року Чехія подарувала Україні 10 переправ.

23 лютого 2023 року в Україну почала прибувати нова партія гуманітарних мостів. Адміністрація державних матеріальних резервів Чеської Республіки надіслала партію з 14 металевих конструкцій.

У Міністерстві розвитку громад, територій та інфраструктури України зазначають, що з початку повномасштабного вторгнення рф на державних дорогах України зруйновано 153 мости та шляхопроводи. Завдяки роботі дорожників та міжнародній підтримці відновлено проїзд 80 тимчасовими переправами.

ПЕРЕМОЖЕМО І ВСЕ ВІДБУДУЄМО!
РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!
СЛАВА УКРАЇНІ!

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com