Новини

Вітаємо Семена Кривоноса з призначенням на нову посаду - Директора Національного антикорупційного бюро України (НАБУ)!
06 березня 2023 року, 17:30

6 березня 2023 року, під час позачергового засідання уряду, Кабінет Міністрів України призначив Директором НАБУ Семена Кривоноса, який раніше обіймав посаду Голови Державної інспекції архітектури та містобудування України.

Згідно з розпорядженням, пана Семена призначено строком на сім років.

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль під час засідання назвав конкурс щодо обрання голови НАБУ прозорим і нагадав, що кандидатів обирала комісія, зокрема, за участі міжнародних партнерів.

“Для мене честь мати можливість працювати з професійною та злагодженою командою НАБУ. Я залишатимусь відкритим для громадянського суспільства, професійних організацій, журналістів, міжнародних партнерів. Я докладу зусиль для збереження незалежності та розбудови інституції. Основним показником ефективності буду вважати, коли кожен корупціонер, перед тим як лише подумати про те, щоб вчинити корупційний злочин буде боятись Бога, народу України та НАБУ”, - прокоментував на своїй facebook-сторінці Семен Кривонос.

Конфедерація будівельників України вдячна пану Семену за його плідну роботу щодо підвищення прозорості, цифровізації у наданні адміністративних послуг та реформування сфери містобудування на посаді Голови Державної інспекції архітектури та містобудування України протягом майже двох років. Це позитивно сприятиме відновленню будівельної галузі нашої держави і майбутній відбудові України.

Щиро бажаємо сили для реалізації усіх поставлених цілей на новій посаді та невичерпної енергії, щоб справитись з усіма викликами.

ПЕРЕМОЖЕМО І ВСЕ ВІДБУДУЄМО!
РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!
СЛАВА УКРАЇНІ!

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com