Новини

Посольством Грузії в Україні було надано КБУ інформацію щодо початку процесу відбору приватного партнера для проєкту державної та приватної співпраці Анаклійського глибоководного порту (Грузія)
07 березня 2023 року, 11:30

«Порт Анаклія» буде розташований на узбережжі Чорного моря Грузії та матиме потенціал для обслуговування Європи та Азії. Очікувана капітальна вартість проєкту становить 500 мільйонів доларів США.

Партнерська компанія має розвивати Анаклійський порт на основі DBFOM («Проєкт»), відповідно до угоди, укладеною між урядом Грузії та концесіонером/інституційним державно-приватним партнерством компанії («Концесійний договір»). Це має бути частиною інституційного державно-приватного партнерства, в якому передбачено що Уряд Грузії (безпосередньо або через 100% державну компанію) буде володіти 51% акцій, а Концесіонер/інституційна компанія державно-приватного партнерства та приватний партнер володітимуть 49% акцій.

Ознайомитись детальніше з проєктом державно-приватного партнерства та заявою про наміри для процесу відбору приватного партнера для розвитку Анаклійського порту можна за посиланням:https://www.economy.ge/?page=economy&s=149&lang=en

Долучайтеся до відбудови України та розвитку будівельної галузі спільно з КБУ!

ПЕРЕМОЖЕМО І ВСЕ ВІДБУДУЄМО!
РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!
СЛАВА УКРАЇНІ!

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com