Новини

Кабінет Міністрів України прийняв та оприлюднив Положення про Державне агентство відновлення та розвитку інфраструктури України.
08 березня 2023 року, 11:30

В документі зафіксовані всі напрацювання щодо повноважень, завдань та функцій Агентства.

«Положення передбачає широкі повноваження Агентства, а разом із тим - і велику відповідальність. Попереду нас чекає найбільша за масштабами відбудова з часів Другої світової війни, і багато роботи з нашими партнерами - як в Україні, так і за її межами. Власне, ця робота вже розпочалась», - повідомив Мустафа Наєм, Голова Агентства відновлення та розвитку інфраструктури України.

Отже, чим саме займатиметься Агентство відновлення?

На Агентство покладено функції з будівництва, реконструкції, ремонту, модернізації та розвитку інфраструктури: - об’єктів житлової нерухомості - громадського призначення - виробничого комплексу - соціальної сфери - житлово-комунального господарства - інженерно-транспортної інфраструктури - енергетичної інфраструктури - захисних споруд цивільного захисту - автомобільних доріг загального користування державного значення - пунктів пропуску через державний кордон для автомобільного сполучення - об’єктів авіаційного, морського та річкового транспорту.

Щодо планів Агентства на 2023 рік

- реалізація невідкладних та критичних проєктів у найбільш постраждалих від війни регіонах – Одеська, Миколаївська, Запорізька, Херсонська, Дніпропетровська, Донецька, Харківська, Сумська, Чернігівська, Житомирська та Київська області - нарощування спроможності команди Агентства планувати, розробляти та впроваджувати проєкти відповідно до міжнародних стандартів; - впровадження процедур прозорості та ефективності витрачання коштів; - налагодження механізмів співпраці з місцевими органами самоврядування; - налагодження якісної комунікації та взаємодії з партнерами та донорами.

«Від себе додам, що головним завданням Агентства є швидка, прозора та ефективна реалізація проєктів відновлення. Ми впроваджуємо кращі практики й стандарти, зокрема у сфері закупівель і запобіганні корупції, щоб забезпечити довіру та підтримку з боку всіх учасників відновлення», - резюмував Мустафа Наєм.

Наразі Агентство завершує формування команди, яка дозволить зробити його ефективним і спроможним, а також розробляються внутрішні політики. Окремий напрямок роботи Агентства - це взаємодія зі стейкхолдерами відбудови – Міністерствами, органами місцевого самоврядування та міжнародними партнерами.

З текстом Положення про Державне агентство відновлення та розвитку інфраструктури України можна ознайомитись за посиланням: www.kmu.gov.ua

ПЕРЕМОЖЕМО І ВСЕ ВІДБУДУЄМО!
РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!
СЛАВА УКРАЇНІ!

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com