Новини

Компанія ТПК, член Ради директорів #КБУ, розповіла про вагомий недолік промислових генераторів та поділилась комплексним вирішенням проблеми на прикладі власної продукції
08 березня 2023 року, 14:30

Відсутність централізованого електропостачання, екстрені та планові відключення електроенергії, постійні перебої в її подачі у зв’язку з обстрілами енергетичної інфраструктури, зносом обладнання або поганими погодними умовами — все це демонструє потребу у наявності генераторів у тих промислових, освітніх, медичних, фінансових та інших об’єктах, для яких відсутність електроенергії призведе до непередбачуваних наслідків, матеріальних втрат та людських жертв.

Суттєвим недоліком потужних промислових генераторів є постійний гучний низькочастотний звук, що може завдати безповоротної шкоди здоров’ю працівникам підприємства, тваринам, птахам.

Отже, правильне та комплексне вирішення проблеми резервного енергозабезпечення включає в себе заходи з ефективного шумопоглинання.

Як приклад правильної огороджувальної конструкції, компанія ТПК презентує приміщення для генератора потужністю 1000 кВт, облаштоване з акустичних мінераловатних сендвіч-панелей від ТПК.

Сендвіч-панель TПK ACOUSTIC застосовується для влаштування стель, внутрішніх стін та перегородок в будівлях та спорудах, де потрібен захист від промислового шуму.

Серед ключових характеристики ТПК Acoustic є наступні:
- Внутрішня обкладинка з перфорацією Ø 3-5 мм, що використовується як ефективний шумовідбивний екран.
- Завдяки наповненню панелей з мінеральної вати, які більш ніж на 70% складається з повітря, панелі мають найкращі показники по шумопоглинанню серед інших будівельних матеріалів.
- Індекс ізоляції промислового шуму складає Rw 32 Дб та більше.
- Панелі дозволяють знизити шум як ззовні, так і всередині приміщення.
- Утеплювач з мінеральної (базальтової) вати високої щільності забезпечує ефективну теплоізоляцію.
- Негорючий матеріал.

Широка сфера застосування як в промислових, офісних спорудах, так і в великих спортивних та інфраструктурних об’єктах.

ПЕРЕМОЖЕМО І ВСЕ ВІДБУДУЄМО!
РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!
СЛАВА УКРАЇНІ!

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com