Новини

Призначено тимчасового виконувача обов’язків Голови Державної інспекції архітектури та містобудування України (ДІАМ)!
09 березня 2023 року, 11:30

Кабінет Міністрів Україні 7 березня 2023 року, на черговому засіданні, призначив тимчасового виконувача обов'язків голови Державної інспекції архітектури та містобудування України. Ним став Олександр Новицький, керівник департаменту сервісних послуг ДІАМ.

Посада голови ДІАМ звільнилася у зв'язку з призначенням Семена Кривоноса, який її обіймав, директором Національного антикорупційного бюро України.

Перед роботою в ДІАМ у 2017 – 2021 роках Олександр Новицький реалізовував антикорупційну реформу, працюючи у Національному агентстві з питань запобігання корупції (НАЗК).

«Напрямок та підходи роботи ДІАМ залишаються незмінними: нульова толерантність до корупції, швидке надання послуг, цифровізація, відкритість та прозорість. Команда ДІАМ продовжує працювати в тому ж темпі та з тими ж цінностями, які сформувались за півтора роки роботи якісно нового органу. Дякую за довіру та впевнений у наших подальших результатах», – зазначив т.в.о. Голови ДІАМ Олександр Новицький.

З текстом відповідного Розпорядження КМУ про тимчасове виконання обов’язків можна ознайомитись за посиланням: www.kmu.gov.ua/npas

Довідково:
ДІАМ була створена у грудні 2020 року й у вересні 2021 року замінила Державну архітектурно-будівельну інспекцію. Семен Кривонос очолював інспекцію з травня 2021 року.

ПЕРЕМОЖЕМО І ВСЕ ВІДБУДУЄМО!
РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!
СЛАВА УКРАЇНІ!

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com