Новини

Член Ради директорів КБУ, компанія Saint-Gobain Ukraine ще у 2020 році взяла на себе відповідальність допомогти благодійному фонду "Запорука" з будівництвом центру "Дача” для онкохворих людей.
09 березня 2023 року, 16:30

Звернувшись до глобального фонду "Fondation Saint-Gobain" компанія отримали відповідний гранд для допомоги в будівництві.

Частина гранду була направлена на влаштування фасадної системи утеплення. Цікавою відмінністю проєкту був комбінований фасад, що складався як з навісної системи вентильованого типу, так і з класичної системи "мокрого" типу.

Для втілення проєкту по утепленню було застосовано високоякісні матеріали брендів Isover, Weber та Vertex. На цей час система повністю змонтована та забезпечує високий рівень енергоефективності будівлі.

Друга частина гранду була виділена на влаштування зовнішніх комунікацій: газ, вода, тепло, каналізація. Ці роботи також практично завершені.

“Ми щиро раді, що змогли допомогти діткам, отримати комфортні умови проживання під час лікування. Оскільки простір навколо нас формує наше самопочуття, і чим краще себе будуть почувати дітки, тим швидше буде процес одужання. Ми дуже сподіваємося на це. Коли ми разом - ми непереможні. Допомагаймо один одному!”, - зазначають у компанії Saint Gobain.

Більше інформації про проєкт "Дача" за посиланням: zaporuka.org.ua/proekti/

ПЕРЕМОЖЕМО І ВСЕ ВІДБУДУЄМО!
РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!
СЛАВА УКРАЇНІ!

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com