Новини

Будівельні документи відтепер доступні у Дії
10 березня 2023 року, 09:30

Запрацював електронний кабінет «Моє будівництво» на порталі Дія. З його допомогою за кілька кліків громадяни можуть перевірити статус документів будівельної сфери.

Новий інструмент надає доступ фізичним та юридичним особам, які є замовниками будівництва. За допомогою нього можна подивитися коротку інформацію про кожен документ та статус його розгляду органами будівельного контролю.

Хто може скористатись кабінетом?

Фізичні та юридичні особи. Зробити це вони зможуть, скориставшись електронним цифровим підписом — КЕП чи Дія. Підпис.

Як це працює?

Перейти в розділ Моє будівництво може як фізична особа, так і юридична. Для цього знадобиться електронний підпис — КЕП чи Дія.Підпис.

Які будівельні документи відображаються в Дії?

Переважно створені після липня 2020 року. Саме тоді зʼявилася Єдина державна електронна система у сфері будівництва (ЄДЕССБ). Відтоді було подано 172 тисяч заяв на отримання будівельних послуг. Документи доступні незалежно від форми подання — через ЦНАП чи онлайн у Дії.

Раніше замовникам будівництва доводилося просити ЦНАП чи орган будівельного контролю перевірити статус документа, якщо вони не були зареєстровані в ЄДЕССБ.

Нова послуга на державному порталі Дія — етап загальної цифровізації будівельної сфери України. З її допомогою Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України впроваджує масштабну реформу містобудування — з адаптацією до європейських стандартів будівництва, діджиталізацією послуг і документів, а також автоматизацією рішень стосовно будівництва.

Нагадаємо, що будівельні послуги на Порталі Дія та Єдина державна електронна система у сфері будівництва розроблені Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури України у співпраці з Міністерством цифрової трансформації України за підтримки проєкту USAID Ukraine TAPAS Project/Прозорість та підзвітність у держуправлінні та послугах.

ПЕРЕМОЖЕМО І ВСЕ ВІДБУДУЄМО!
РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!
СЛАВА УКРАЇНІ!

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com