Новини

Оголошено про співпрацю між компаніями ICON та BIG – Bjarke Ingels Group для відновлення El Cosmico, кемпінг-готелю у Марфі, штат Техас
13 березня 2023 року, 16:30

Команда фахівців планує перенести готель на ділянку площею 62 гектари, де нові архітектурні підходи стануть можливими завдяки залученню передових технологій і елементів 3D-друку, таких як куполи, склепіння та параболічні форми.

Інноваційна розробка включатиме розміщення гостей і нову програму гостинності, включаючи басейн, спа та спільні комунальні послуги. Очікується, що проєкт розпочнуть у 2024 році.

El Cosmico прагне стати чимось більшим, ніж готелем, розширити враження гостей за рахунок включення мистецтва та можливостей для розвитку навичок, а також можливості відчути на власні очі результати нових технологій. Хоча конструкції є можливими завдяки прогресу в техніці будівництва, 3D-друк також включає деякі з найдавніших принципів будівництва на основі землі.

За словами архітекторів, дизайн оновленого готелю El Cosmico ґрунтується на зв’язку між ландшафтом високої пустелі та космосу. Архітектурна мова представляє структуру та куполи органічних форм із використанням м’яких форм і вигнутих поверхонь, які стали можливими завдяки технології ICON.

Проєкт має на меті створити природне продовження мети закладу - дослідити взаємозв’язок між мистецтвом, природою та гостинністю.

Детальніше про проєкт за посиланням: www.archdaily.com/997677

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com