Новини

Які загальні ризики є при інвестиціях у нерухомість в Європі?
16 березня 2023 року, 09:30

Експерт з закордонної нерухомості Антоніна Косова в інтерв’ю медіаплатформі Ua.News прокоментувала можливі ризики при інвестиціях у європейську нерухомість.

Головною порадою фахівчині є: звертатись за консультацією до професіоналів. Відповідально підійти до вибору експерта. Як зазначає сама пані Анна: “В ідеалі, інвестуючи у європейську нерухомість, не слід економити на послугах експертів та прислухатись до їх оцінки та фінансової стратегії”.

Серед критеріїв, за якими оцінюється компанія забудовник фахівчиня виділяє насамперед:
- тривалість діяльності компанії;
- кількість відбудованих об’єктів;
- чи вчасно здавалась нерухомість;
- якість будівельних матеріалів.

Одними з найпопулярніших регіонів для інвестицій є курортні регіони. Нерухомість у курортних регіонах Європи вважається самою привабливою і прибутковою. При цьому варто мати на увазі, що попит на таку нерухомість сезонний. Нерухомість у таких регіонах може давати прибуток до 14% річних.

Для інвесторів-початківців пані Антоніна запропонувала кілька стратегій:
- Інвестиції у новобудови: примножити гроші можна вкладаючи в новобудову з першим внеском 30% і розстрочкою без відсотків на 1-2 роки. Потім на зростанні цін перепродавати житло.
- Інвестиції у житло на вторинному ринку: вкладати гроші у вторинне житло та отримувати прибуток від здачі в оренду. Здавати приміщення можна як у короткострокову, так і у довгострокову оренду.

Серед можливих ризиків є також і шахраї. Як зазначає фахівчиня: “Щоб не бути ошуканим, не треба бігти за агентством нерухомості, або брокером, який каже “Купуйте тільки у нас, бо у нас дуже дешево” або “Зробимо ціни дешевими”. На якісне ліквідне житло не буває дуже низьких цін, виняток — якщо це банківська застава”.

ПЕРЕМОЖЕМО І ВСЕ ВІДБУДУЄМО!
РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!
СЛАВА УКРАЇНІ!

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com