Новини

Внаслідок російської агресії, істотно постраждали будівлі члена #КБУ — Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова
16 березня 2023 року, 14:30

За весь час повномасштабного вторгнення руйнувань зазнали корпуси Університету, Житлово-комунальний коледж та гуртожитки університету. Загалом з початку повномасштабного вторгнення будівлі Університету були атаковані 15 разів.

Харківський національний університет міського господарства імені Бекетова є одним з найстаріших університетів України, його засновано у 1922 році. Вже понад 100 років цей заклад готує фахівців з цілого ряду спеціальностей і спеціалізацій для забезпечення життєдіяльності сучасних міст та їх подальшого сталого розвитку.

Останнє масштабне руйнування було спричинене попаданням ракети С-300 у будівлю головного корпуса 5 лютого 2023 року. Внаслідок цього було вщент зруйновано три поверхи будівлі. Це повідомив ректор ХНУМГ ім. О.М. Бекетова — Володимир Бабаєв.

Задля відновлення зруйнованих будівель співробітники та студенти Університету заснували Волонтерський проєкт — Амбасадори відбудови. Мета проєкту: відновити зруйновані об’єкти Харківського національного університету міського господарства імені О.М.Бекетова. Засновники проєкту вірять в нашу спільну Перемогу та впевненні, що фахівцям Університету випала велика почесна місія — вкласти свої знання, навички, уміння та сили у відбудову України.

Доєднатись до #Амбасадори_відбудови та допомогти проєкту можна на сторінках Профкому студентів ХНУМГ імені О.М.Бекетова та Харківського національного університету міського господарства імені Бекетова.

Висловлюємо підтримку Харківському національному університетові міського господарства імені О.М. Бекетова та проєкту Амбасадори відбудови. Бажаємо якомога швидше відбудувати зруйновані російськими загарбниками корпуси!

ПЕРЕМОЖЕМО І ВСЕ ВІДБУДУЄМО!
РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!
СЛАВА УКРАЇНІ!

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com