Новини

Член Ради директорів #КБУ, компанія АрселорМіттал Кривий Ріг, з нагоди міжнародного дня боротьби за права жінок, ініціювала проведення Першого Форуму “Бо жінка”
17 березня 2023 року, 16:30

Форум, в першу чергу, створено задля діалогу та підтримки. Такий формат має стати майданчиком для обговорення лідерства для дівчат та жінок. П’ятірка спікерок-експерток з Кривого Рогу говорили про можливості, злети та падіння, джерела натхнення та засоби подолання перешкод, про відповідальність та досвід: “Насправді у кожної з жінки є свої виклики, з якими вона стикається в житті, які її роблять сильнішою і мудрішою, є свої перемоги та досягнення, досвід та секрети успіху”.

Учасниці розповіли про власний професійний досвід, вшанували пам’ять поколінь феміністок, що виборювали для жінок справедливі права та висловили захоплення сучасними жінками, які незважаючи ні на що продовжують боротьбу на всіх фронтах.

Як зауважила Марія Торяник, помічниця генерального директора з адміністративних питань АрселорМіттал Кривий Ріг: “Цей форум зібрав жінок-лідерок нашого підприємства. У кожної з нас є своя історія успіху і кожна може поділитися нею. Це дуже добре, бо я ще раз пересвідчилася, наші жінки дуже сильні та вмотивовані”.

Також компанія поділилась з громадськістю історіями своїх працівниць, що працюють на Перемогу України. Вони підтримують нашу економіку, працюють, волонтерять, збирають гуманітарну допомогу, здають кров, долучаються до зборів та допомагають адаптуватись дітям в нових умовах.

Наталя Журавель й Інна Мартем’янова багато років працюють машиністками на АрселорМіттал Кривий Ріг, а з першого дня війни доєднались до волонтерів, плели маскувальні сітки і допомагали дітям переселенців. Зараз сміливі пані продовжують жити, працювати, допомагати та вірять у нашу спільну Перемогу.

ПЕРЕМОЖЕМО І ВСЕ ВІДБУДУЄМО!
РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!
СЛАВА УКРАЇНІ!

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com