Новини

Уряд ухвалив рішення, яке підвищить привабливість державно-приватного партнерства (ДПП) для інвесторів
21 березня 2023 року, 11:30

14 березня 2023 року Кабінет Міністрів України затвердив Порядок спрямування коштів на підготовку проєктів ДПП та виконання довгострокових зобов’язань у рамках ДПП щодо об’єктів державної власності (далі Порядок).

Як зазначила Перший Віце-прем'єр-міністр України – Міністр економіки України Юлія Свириденко: «Такий Порядок пропонує чіткий та прозорий механізм фінансування довгострокових зобов’язань, а також підготовки проєктів ДПП, у тому числі концесій. Впровадження такого механізму сприятиме залученню інвестицій в українську економіку, підвищить привабливість ДПП для інвесторів. І це надзвичайно важливо для відновлення України та подальшого розвитку економіки нашої держави».

Прийнятий Порядок визначає спрямування 10% від коштів, які надходять від концесійних платежів та реєстраційного внеску, що сплачується відповідно до Закону України «Про концесію».

Передбачається, що ці кошти першочергово будуть спрямовані на виконання довгострокових зобов’язань розпорядників бюджетних коштів, які є державними партнерами, а їх залишок – на підготовку проєктів ДПП.

В Порядку чітко зафіксована пріоритетність видатків на підготовку проєктів. Рекомендації щодо розподілу коштів на підготовку проєктів формуватиме комісія, спеціально створена Міністерством економіки.

Детальніше про Постанову: https://www.kmu.gov.ua/news

ПЕРЕМОЖЕМО І ВСЕ ВІДБУДУЄМО!
РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!
СЛАВА УКРАЇНІ!

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com