Новини

Відбудова України — відбуватиметься лише за новими стандартами.
21 березня 2023 року, 14:30

Вже зараз влада України робить все на законодавчому рівні. Ціль — трансформація будівельної галузі: від виживання до розвитку.

03 квітня 2023 року Комітет ВРУ з питань державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування спільно з Конфедерацією будівельників України та Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури України проведе круглий стіл на тему: "Комплексна реконструкція кварталів (мікрорайонів) застарілого житлового фонду: проблеми та перспективи".

Час: 10:30

Формат: змішаний (очно та у режимі відеоконференції на платформі ZOOM).

Під час круглого столу будуть обговорені:
законодавчі зміни у сферах містобудування, земельних відносин, будівництва, інвестиційної та фінансової діяльності при здійсненні комплексної реконструкції кварталів (мікрорайонів) застарілого житлового фонду для створення комфортного житла і комфортного життєвого середовища;
особливості здійснення реконструкції в межах історичних ареалів населених місць, зонах охорони пам’яток культурної спадщини, буферних зонах об’єктів всесвітньої спадщини передусім запропоновані законопроєктом "Про здійснення комплексної реконструкції кварталів (мікрорайонів) застарілого житлового фонду" (реєстр. законопроєкту № 6458).

Даний проєкт внесено Кабінетом Міністрів України та прийнято Парламентом України у першому читанні за основу 21 вересня 2022 року. Наразі даний проєкт готується Комітетом для розгляду у другому читанні.

До обговорення долучаться представники будівельної спільноти та асоціацій органів самоврядування.

Деталі згодом.

Долучайтеся до відбудови України та розвитку будівельної галузі спільно з КБУ!

У разі виникнення додаткових питань:
office@kbu.org.ua
тел: +38 (044) 200-04-52

ПЕРЕМОЖЕМО І ВСЕ ВІДБУДУЄМО!
РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!
СЛАВА УКРАЇНІ!

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com