Новини

Продовжуємо знайомство з новими членами Ради директорів #КБУ
24 березня 2023 року, 13:30

Так, 16 березня 2023 року, учасниками Ради директорів КБУ стало ТОВ “Penetron Ukraine”, яка є світовим лідером у виробництві матеріалів кристалічної (проникаючої) гідроізоляції, в тому числі спеціальних кристалічних домішок до бетону, що здатні продовжувати проєктний термін експлуатації споруд та їх довговічність, гідропрокладок, та сілерів для підлог.

Компанія була заснована у 1970-х роках. Сьогодні є транснаціональною корпорацією з розгалуженою мережею кваліфікованих дистриб'юторів та підрядників, що надають технічну підтримку проєкту протягом всіх етапів його реалізації. “Penetron Ukraine” має представництва у понад 120 країнах.

Продукцією компанії є:
- кристалічна гідроізоляція;
- гідропрокладки;
- сілери;
- ремонтні суміші;
- суміші для влаштування підлог.

Вся продукція “Penetron Ukraine” виробляється на заводі в США. Постійно вдосконалюється у дослідницьких лабораторіях. Виробничі потужності сертифіковані на відповідність ISO 9001 та ISO 14001 і мають гарантію якості.

Представники компанії зазначають: “Наше прагнення до досконалості стосується не лише продукції, але і технічної підтримки покупців в усьому світі”.

Вітаємо компанію Penetron Ukraine та бажаємо подальшого успіху та розвитку!

ПЕРЕМОЖЕМО І ВСЕ ВІДБУДУЄМО!
РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!
СЛАВА УКРАЇНІ!

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com