Новини

Конфедерація будівельників України, як інформаційний партнер, повідомляє про випуск нового «Гіду по українському ринку нерухомості»
24 березня 2023 року, 16:30

«Гід по українському ринку нерухомості» від видавництва CP PUBLISHING надає основну інформацію про те, що відбувалося на ринку комерційної нерухомості у 2022 році, в перший рік повномасштабної війни, чим жив цей сектор, які складнощі та завдання виникали, як компанії їх вирішували.

Окрему увагу було звернуто на відбудову комерційних об’єктів і нові проєкти як приклад того, що бізнес продовжує працювати й інвестувати в Україну.

У цьому виданні представлені огляди офісного, торговельного, готельного, складського ринків. Також у випуску: Бізнес в умовах війни – ключові висновки та очікування. Стаття Анни Дерев’янко, виконавчої директорки Європейської Бізнес Асоціації. Інвестиції в нерухомість в Україні: 2022 і 2023. Стаття Олександра Носаченка, керівного директора Colliers Ukraine. Відбудова: кейс Nikolsky. Інтерв’ю Максима Гаврюшина, операційного директора Budhouse Group, члена Ради директорів #КБУ. Відкриття в період війни: кейс ibis Lviv Center. Інтерв’ю Миколи Тумановського, генерального менеджера кластера ibis Lviv Center та ibis Styles Lviv Center. Відбудова: кейс West Gate Logistic. Інтерв’ю Дмитра Калінічева, комерційного директора Dragon Capital Property Management.

Також окремо представлені каталоги компаній, що працюють на українському ринку, та об’єктів.

Доступ до безкоштовної онлайн-версії за посиланням: commercialproperty.ua/archive

ПЕРЕМОЖЕМО І ВСЕ ВІДБУДУЄМО!
РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!
СЛАВА УКРАЇНІ!

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com