Новини

Співробітництво з міжнародними партнерами та залучення нових інвесторів
01 травня 2023 року, 09:30

Минулого тижня українські представники провели ряд перемовин що стосувались окремих питань відбудови України та іноземних інвестицій.

18 квітня 2023 року, Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба зустрівся із керівником Кувейтського фонду арабського економічного розвитку (далі Фонд) Валідом Аль-Бахаром.

Під час зустрічі Дмитро Кулеба запросив Фонд долучитися до відновлення української інфраструктури, адже Кувейтський фонд арабського економічного розвитку бере участь у проєктах розвитку в 105 країнах світу на загальну суму в 21,8 млрд дол. США.

Валід Аль-Бахар повідомив, що його Фонд готовий взяти участь у Міжнародній конференції з відновлення України, яка відбудеться наприкінці червня 2023 року в Лондоні. Він також наголосив, що взаємодія з Україною буде одним з пріоритетів діяльності Фонду.

На зустрічі вже обговорили деякі проєкти соціального спрямування, а саме:
- будівництво нових лікарень, шкіл та дитячих садочків в Україні;
- програми психологічної підтримки та реабілітації українців, постраждалих під час війни.

«У загальній перспективі повоєнної відбудови Україна, ймовірно, стане найбільшим будівельним майданчиком у світі» — наголосив Дмитро Кулеба.

Міністр та керівник Фонду домовилися організувати найближчим часом зустріч експертів України та Кувейту для детального обговорення перспектив співпраці.

Також, 19 квітня 2023 року Віце-прем'єр-міністр України - Міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук зустрілась із Державним секретарем Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини Йохеном Фласбартом.

Ключовим питанням зустрічі було фінансування житлових програм для внутрішніх переселенців.

Пані Ірина закликала німецьких партнерів розглянути можливість молодіжного житлового кредитування під низькі відсотки. З одного боку, це охопить більшу кількість людей, які отримають змогу в короткій перспективі мати власне житло. З іншого – заохочуватиме людей до працевлаштування.

ПЕРЕМОЖЕМО І ВСЕ ВІДБУДУЄМО!
РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!
СЛАВА УКРАЇНІ!

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com