Новини

Кабінет Міністрів України запрошує Королівство Бахрейн взяти участь у повоєнній відбудові України
09 травня 2023 року, 11:30

Україна пропонує бізнесменам цієї країни залучитись до інвестицій в українську економіку і реалізації спільних проєктів.

Про це йшлося під час зустрічі між Першим віце-прем’єр-міністром України – Міністром економіки України Юлією Свириденко і Міністром закордонних справ Королівства Бахрейн Абдуллатіфом бін Рашид Аль Заяні. Також на зустрічі були присутні заступник Міністра економіки України – Торговий представник України Тарас Качка, голова Фонду держмайна України (ФДМУ) Рустем Умеров та заступник Міністра цифрової трансформації України Георгій Дубинський.

Юлія Свириденко запросила представників бахрейнського бізнесу розглянути можливість взяти участь в низці інвестиційних проєктів. Йдеться про участь у великій приватизації, яка найближчим часом почнеться в Україні. Перспективною для представників цієї країни є галузь виробництва алюмінію. Також українська сторона презентувала можливості державного сервісу цифрових послуг Дія та запропонувала Бахрейну співробітництво в розробці подібного цифрового сервісу та подальшу кооперацію в сфері IT.

Також бахрейнську сторону запросили взяти участь у Конференції з відновлення України, яка відбудеться у червні 2023 року в Лондоні.

Міністр закордонних справ Королівства Бахрейн Абдуллатіф бін Рашид Аль Заяні високо оцінив перспективи розвитку взаємних відносин між країнами. Він визнав перспективним можливе співробітництво у сфері цифрових технологій, особливо в створенні і використанні штучного інтелекту, як в на урядовому рівні, так і в сфері бізнесу, а також налагодження культурних зв’язків між громадянами обох країн.

Нагадаємо, Перший віце-прем’єр-міністр України – Міністр економіки України Юлія Свириденко виступить одним зі спікерів Архітектурно-будівельний BUSINESS FORUM «Відбудова країни. Стратегія змін для архітекторів, девелоперів та забудовників», який Конфедерація будівельників України організовує спільно з Медіагрупою DMNTR | «Дім та Інтер'єр».

Мета BUSINESS FORUM – це створити простір для експертної дискусії, де кожен зможе висловити власне бачення відновлення України та обговорити подальші кроки заради кращого майбутнього нашої країни!

Дата: 11 травня 2023 (з 12:00 до 21:00)
Локація: КВЦ «Парковий» (Київ, вул. Паркова дорога, 16А, 3-й поверх)

Продаж квитків:
через LiqPay: https://business-forum.event.net.ua/
для отримання рахунку-фактури: https://bit.ly/3L0mZaU

Детальніше про BUSINESS FORUM: https://www.business-forum.info/

Додаткову інформацію можна отримати за телефонами:
044 200 04 52 - Конфедерація будівельників України
044 461 91 28 - Медіагрупа DMNTR | «Дім та Інтер'єр»

Або за поштою: office@kbu.org.ua

ПЕРЕМОЖЕМО І ВСЕ ВІДБУДУЄМО!
РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!
СЛАВА УКРАЇНІ!

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com