Новини

AC Crowe Ukraine, член Ради директорів КБУ, прагне забезпечити відкритість та прозорість у своїй діяльності та підтримувати високий рівень довіри серед клієнтів та зацікавлених сторін
10 травня 2023 року, 11:30

Тож, компанія підготувала шостий Звіт про прозорість AC Crowe Ukraine за 2022 рік, у якому детально описані діяльність, фінансові результати, структура, організаційна культура та дії щодо забезпечення сталого розвитку.

“Рік що минув, був роком випробувань та становлення нової реальності для всіх українців. Для бізнесу — це був рік загартованості, збереження, викликів та переходу на новий рівень. Ми, як і мільйони українців, долали важкі перешкоди – повітряні тривоги, ракетні обстріли, блекаути, відключення електроенергії, відсутність зв’язку, але ми вистояли, вистояла наша країна, вистояла наша компанія, вистояли українці”, - прокоментувала Олена Потопальська, керуюча партнерка AC Crowe Ukraine.

Головними тезами 2022 року вона виділила поняття – згуртованість, взаємопоміч та збереження. «Збереження» було генеральною лінією в усіх сферах життя. Важливо було зберегти життя людей, команду, бізнес-клієнтів, зберегти все те, що компанія клопітливо будувала до початку повномасштабної війни. І AC Crowe Ukraine вдалось з цим впоратися, компанія зберегла команду професіоналів та навіть її примножила.

Ознайомитись зі Звітом можна за посиланням: https://croweac.com.ua

ПЕРЕМОЖЕМО І ВСЕ ВІДБУДУЄМО!
РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!
СЛАВА УКРАЇНІ!

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com