Новини

Колаборація Групи Нафтогаз з АрселорМіттал Кривий Ріг, члена Ради директорів #КБУ, задля зміцнення економіки України
10 травня 2023 року, 14:30

28 квітня 2023 року між ГК «Нафтогаз Трейдинг» та ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» було підписано відповідну угоду.

Загалом АрселорМіттал Кривий Ріг закупив у Нафтогаз Трейдингу 200 млн куб. м природного газу. Цей обсяг покриває орієнтовно більше ніж половину річної потреби підприємства у блакитному паливі.

«Ця угода — це дуже важливий крок для Групи Нафтогаз. Передусім ми таким чином підтримуємо українську промисловість, адже гарантоване постачання газу сьогодні — важливий фактор для забезпечення сталості виробництва. З іншого боку, це можливість для нас збільшити свою присутність у промисловому сегменті ринку та остаточно закріпити статус найнадійнішого постачальника природного газу в Україні», — зазначив очільник Групи Нафтогаз Олексій Чернишов.

Надійне постачання дасть можливість АрселорМіттал Кривий Ріг збільшити рівень виробництва, що скоротилося внаслідок повномасштабного вторгнення росії в Україну.

«Два важкоатлети української економіки – Група Нафтогаз та найбільше в країні гірничо-металургійне підприємство – ухвалили рішення про стратегічну колаборацію, яка є однією з ключових передумов безперебійного виробництва. АрселорМіттал Кривий Ріг використовує природний газ практично в усіх своїх виробничих процесах. Наявність стабільного запасу посилює наші шанси цього року поступово наростити виробництво та ввести в роботу промислові агрегати після вимушеної паузи з початку повномасштабної війни. Партнерство з «Нафтогаз Трейдинг» зміцнить і наш бізнес, і нашу державу, — сказав Мауро Лонгобардо, генеральний директор «АрселорМіттал Кривий Ріг».

Деталі за посиланням: https://metalurg.online

ПЕРЕМОЖЕМО І ВСЕ ВІДБУДУЄМО!
РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!
СЛАВА УКРАЇНІ!

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com