Новини

Світові тенденції для постачальників будівельних матеріалів.
12 травня 2023 року, 09:30

Технологічний прогрес, зростання попиту на енергоефективні та стійкі матеріали повністю змінили промисловість будівельних матеріалів. Які галузеві тенденції впливатимуть на постачальників будівельних матеріалів західного ринку:

Тенденція № 1: Зростання попиту на енергоефективні, стійкі та перероблені матеріали. Це спровоковано тим, що загальносвітова тенденція на екологічність матеріалів та сталий розвиток відображається і в будівельній індустрії.

Тенденція № 2: Перехід від бізнес-моделей лінійного будівництва до циркулярної економіки. Ця модель передбачає виготовлення матеріалів, які можуть бути вторинно використані, а також перенесення відповідальності за утилізацію матеріалів на їх виробника, а не споживача.

Тенденція № 3: Надмірний попит на швидкомонтовані будинки. Темпи зростання ринку збірних будинків високі. До 2025 р. вони, ймовірно, становитимуть 4,5%. Модульне будівництво може стати наступним мейнстримом у містобудуванні.

Тенденція № 4: Нові реформи та правила щодо якості будівельних матеріалів. Нові реформи та правила, пов’язані з якістю будівельних матеріалів, спрямовані на збереження конструкцій довговічними та безпечними протягом багатьох років.

Тенденція № 5: Застосування цифрових методів виробництва. Застосування цифрових методів виготовлення безпосередньо вплинуло на те, як раніше працювали постачальники будівельних матеріалів. І продовжить впливати у найближчому майбутньому.

Тенденція №6: Деревина набирає популярності. Вважається, що деревина зменшує викиди вуглекислого газу, прискорює будівництво та гарантує зниження витрат на робочу силу. Будівлі з масової деревини залишаються стійкими та позитивно впливають на навколишнє середовище.

Детальніше: https://www.startupguys.net

ПЕРЕМОЖЕМО І ВСЕ ВІДБУДУЄМО!
РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!
СЛАВА УКРАЇНІ!

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com