Новини

Вчора, 11 травня 2023 року під час ОКРЕМОГО БЛОКУ З ВІДНОВЛЕННЯ ГРОМАД, що відбувся в рамках архітектурно-будівельного BUSINESS FORUM «Відбудова країни. Стратегія змін для архітекторів, девелоперів та забудовників» було підписано Меморандум про співпрацю.
12 травня 2023 року, 11:30

Конфедерація будівельників України в особі Президента Льва Парцхаладзе та Асоціація малих міст України в особі Голови Павла Козирєва задля спільних дій, направлених на підвищення спроможності органів місцевого самоврядування в громадах України щодо відновлення громад та територій, постраждалих від військової агресії росії підписали Меморандум про співпрацю.

Метою цього Меморандуму є:
- взаємодія для об’єднання спільних зусиль, спрямованих на підвищення спроможності органів місцевого самоврядування в громадах України в умовах воєнного стану та після нього;
- сприяння відновленню та відбудові територій на шляху євроінтеграції та підвищення кваліфікації посадових осіб місцевого самоврядування відповідно до європейських стандартів.

Співпрацею передбачено консультативну, інформаційну, експертно-аналітичну та іншу підтримки, організація та реалізація спільних заходів, проєктів та програм з використанням цифрової платформи «СУПЕРМАРКЕТ РІШЕНЬ ДЛЯ ГРОМАД», як ефективного інструменту взаємодії з представниками органів місцевого самоврядування.

ПЕРЕМОЖЕМО І ВСЕ ВІДБУДУЄМО!
РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!
СЛАВА УКРАЇНІ!

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com