Новини

Компанія ЛУН, член Ради директорів #КБУ, запускає маркетплейс квартир
16 травня 2023 року, 14:30

ЛУН під основним брендом запускає новий маркетплейс квартир, де користувачі можуть обирати та порівнювати одночасно первинку і вторинку на одному сайті.

Зараз вторинка — найтехнологічніший та найпопулярніший проєкт компанії. Бренд ЛУН — лідер у темі первинки. Тож у компанії очікують на технологічно-брендову синергію.

Чому саме зараз?

У лютому Президент України підписав Закон України про відшкодування зруйнованого житла (законопроєкт №7198). У ЛУН вірять, що скоро українці зможуть отримувати перші кошти на купівлю квартир. За даними KSE Ukraine, всього було зруйновано або пошкоджено 150 тисяч багатоквартирних та приватних будинків загалом на $53.6 млрд.

До війни всеукраїнські темпи нового будівництва на піку складали близько 100 тисяч квартир на рік. З урахуванням загалом понад 16.8 тисяч зруйнованих багатоквартирних будинків загальна відбудова займе роки.

Для більшості людей, що отримають компенсацію, постане питання: інвестувати у відбудову чи купити готове житло, залишитися у своєму рідному місті чи оселитися в більш безпечних місцях? Повномасштабна війна та найбільша еміграція в історії країни змінили те, як люди обирають нерухомість. Це нові потреби, і ЛУН рада представити продукт, що їх задовольнить — щоб було зручно обирати і первинку, і вторинку по всій Україні.

За словами маркетинг директора ЛУН Дениса Суділковського: «До війни покупці нерухомості доволі чітко розділялися на сегменти та обирали житло переважно в географії свого проживання. Причиною вибору новобудов в основному була відчутно менша ціна в порівнянні з вартістю готового житла.

Через міграцію мільйонів людей та здорожчання собівартості нового будівництва цей патерн змінився, і сьогодні покупці можуть обирати одночасно між інвестицією у новобудову у Львові та купівлею готової квартири на вторинці в рідному Дніпрі чи Харкові. ЛУН запускає новий продукт, щоб відповідати вимогам часу.

Зокрема, очікуємо, що це рішення дасть змогу збирати дані для глибшої аналітики попиту і пропозиції, а результати можна буде використовувати для оптимізації кошторисів відбудови країни».

Новий ЛУН також отримує новий брендинг. Попередній було розроблено в агенції Banda, поточний — вже власними дизайнерами з залученням AI.

ПЕРЕМОЖЕМО І ВСЕ ВІДБУДУЄМО!
РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!
СЛАВА УКРАЇНІ!

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com