Новини

Відкриті консультації щодо закупівель робіт з цивільного будівництва.
17 травня 2023 року, 13:00

Державне Агентство відновлення та розвитку інфраструктури України (Агентство відновлення) спільно з Київською школою Економіки (KSE Ukraine) та Радою бізнес-омбудсмена пропонує учасникам ринку доєднатись до відкритих консультацій щодо закупівель робіт з цивільного будівництва.

До участі запрошуються будівельні компанії з досвідом будівництва, реконструкції та капітальних ремонтів цивільних об'єктів – від дитячих садочків, шкіл та медзакладів до адмінбудівель та житлових комплексів, які готові вже зараз працювати в областях, що найбільше постраждали від військової агресії.

Буде обговорено пропозиції щодо уніфікованих підходів до проведення процедур закупівель, проєкти кваліфікаційних критеріїв та вимог до потенційних підрядних організацій, ключові умови договорів та канали зворотного зв’язку для учасників ринку.

Як повідомляє Агентство відновлення, однією з ключових умов успішної реалізації проєктів відбудови є відкрита комунікація між учасниками процесу закупівель та якісна підготовка тендерної документації.

Досвід компаній, які брали участь у реалізації інфраструктурних проєктів, сприятиме встановленню достатніх вимог для оцінки спроможності підрядних організацій та забезпеченню виконання контрактів, а також уникненню дискримінаційних вимог.

Кінцева мета - прозорі та зрозумілі правила для всіх учасників ринку з відповідними гарантіями якісного виконання проєктів.

Учасники:
Мустафа Найєм, Голова Агентства;
Андрій Івко, Перший заступник Голови Агентства;
Валерія Іванова, заступник Голови Агентства (участь онлайн);
Олександр Наход, керівник проєкту розвитку системи закупівель Агентства.

Модератором заходу виступить Лілія Лахтіонова, Директор напрямку аналізу та дослідження політики публічних закупівель Центру вдосконалення закупівель Київської школи економіки.

Дата: 19 травня 2023 року;
Час: 14:00

Формат:
офлайн у будівлі Київської школи економіки (Київ, вул. М.Шпака, 3);
онлайн у Zoom.

Для участі у заході обов'язкова реєстрація за посиланням: https://bit.ly/3Ii14eO

Зареєструватись для участі можна до 18:00 17 травня 2023 року.

! Звертаємо увагу, що кількість місць для участі офлайн обмежена.

ПЕРЕМОЖЕМО І ВСЕ ВІДБУДУЄМО!
РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!
СЛАВА УКРАЇНІ!

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com