Новини

В Україні запроваджено процедуру проведення технічної інвентаризації нерухомого майна
17 травня 2023 року, 17:30

Відповідну Постанову було ухвалено Кабінетом Міністрів України 12 травня 2023 року, якою вводяться чіткі правила формування технічних паспортів та інших документів щодо нерухомості.

Перед ухваленням рішення документ був винесений на обговорення громадськості – свої зауваження та побажання висловили асоціації місцевого самоврядування.

«Прозора, зрозуміла система у сфері будівництва – пріоритет Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України. Розробляти процедуру технічної інвентаризації Україна розпочала ще кілька років тому. Багато чинників гальмували цей процес, зокрема, пандемія коронавірусу, а потім і повномасштабне вторгнення росії. Але нам вдалося довести справу до логічного фіналу. Постанова Уряду мінімізує корупційні схеми в будівельній сфері та завадить ділкам нагрівати руки на важливих для пересічних українців документах», – наголосила заступниця Міністра розвитку громад, територій та інфраструктури України Наталія Козловська.

Документообіг здійснюватиметься в Єдиній державній електронній системі у сфері будівництва, а тому буде прозорим та унеможливить стороннє втручання.

Цифровізація процесів, які стосуються будівництва, особливо важлива зараз, коли держава розпочала прийом документів для відбудови житла в рамках державних програм. Зокрема, для участі в програмі єВідновлення.

Водночас чітка процедура технічної інвентаризації спростить комунікацію між фізичними, юридичними особами та органами державної і місцевої влади.

З текстом Постанови можна ознайомитись за посиланням: https://www.kmu.gov.ua

ПЕРЕМОЖЕМО І ВСЕ ВІДБУДУЄМО!
РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!
СЛАВА УКРАЇНІ!

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com