Новини

Вчора, 17 травня 2023 року виконавчий директор КБУ Олександр Червак виступив з вітальним словом на бізнес-зустрічі «ProfTechBuild», що відбулась у рамках виставки KyivBuild 2023
18 травня 2023 року, 11:30

Світлана Шах, головна редакторка, засновниця журналу Prof Build відкриваючи зустріч зазначила, що ProfTechBuild - це місце, де можна обговорити проблеми, знайти рішення та спільно рухатись вперед: “Це місце, де народжуються ідеї, адже співпраця робить будівельну галузь сильнішою. Ми розуміємо, наскільки важлива швидкість, бо це, своєю чергою, ключовий фактор у відновленні після кризових ситуацій, але вкрай важливо не забувати про якість”.

Олександр Червак зазначив, що Конфедерація будівельників України, як найбільше профільне об'єднання (понад 800 учасників), завжди підтримує ініціативи, що направлені на створення майданчиків для обговорення майбутньої відбудови.

Водночас КБУ, як єдиний представник Федерації європейської будівельної промисловості (FIEC) від України, долучилась до розроблення основних принципів - Проєкту рекомендацій щодо майбутньої відбудови України. Зокрема, в ньому зазначено, що майбутня відбудова має бути швидкою, але не знижуючи якість.

“Відновлення пошкодженого або зруйнованого майна має бути не тільки краще ніж було, а й з раціональним використанням залученого фінансування та інвестицій у всі процеси”, - пояснив виконавчий директор КБУ.

За час повномасштабного вторгнення, попри постійні виклики, обстріли, блекаут Конфедерація будівельників України разом з партнерами провела 3 масштабних заходи щодо відбудови за участі представників громад:

19 жовтня 2022 року RECOVERY FORUM UKRAINE (Київ)
15 лютого 2023 року RECOVERY CONSTRUCTION FORUM (Варшава, Польща)
11 травня 2023 року архітектурно-будівельний BUSINESS FORUM (Київ)

“Ми й надалі плануємо вести такий діалог, адже вважаємо, що влада, особливо під час війни, має підтримувати будівельний фронт, залучати і давати орієнтири бізнесу, куди і на що спрямовувати свої сили”, - наголосив Олександр Червак.

Одним з найбільших викликів постраждалих громад є те, що якщо кошти на відновлення і є, то немає готових проєктів з відбудови або відновлення. Тому, аби допомогти громадам і потенційним донорам, інвесторам на базі #КБУ було створено Цифрову Платформу Співробітництва по відбудові України (https://reservice.kbu.org.ua/) для формування бази проєктів з відновлення, які в майбутньому можливо буде профінансувати й реалізувати.

На думку виконавчого директора КБУ, ініціативи подібні бізнес-зустрічі «ProfTechBuild» сьогодні надважливі, адже вже зараз варто шукати та знайомитись з технологіями, які можуть прискорити, оптимізувати та здешевити процес відбудови України.

Модератори зустрічі:

Світлана Шах – головна редакторка, засновниця журналу Prof Build.

Дмитро Калантаєвський – експерт з технології виготовлення будівельних матеріалів, виробів та конструкцій, співзасновник UniTECS.

Детальніше про ProfTechBuild за посиланням: https://kyivbuild.com.ua

Партнери:

Конфедерація будівельників України; Національний Експертно-Будівельний Альянс України; Асоціація Укрцемент / Ukrcement Association; Національна Спілка Архітекторів України; Київський національний університет будівництва і архітектури (КНУБА); Інститут інноваційної освіти КНУБА; ДП "Київський Промбудпроект"; Penetron Ukraine, LTD; TOMA GROUP; Build Portal.

ПЕРЕМОЖЕМО І ВСЕ ВІДБУДУЄМО!
РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!
СЛАВА УКРАЇНІ!

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com