Новини

Цифрова Платформа Співробітництва по відбудові України
18 травня 2023 року, 15:30

Під час ОКРЕМОГО БЛОКУ З ВІДНОВЛЕННЯ ГРОМАД, що пройшов в рамках архітектурно-будівельного BUSINESS FORUM Володимир Левін, експерт з питань будівництва та цифровізації представив новий інструмент відбудови - “Цифрова Платформа Співробітництва по відбудові України”, що був створений на базі КБУ.

“Ми Українці одна з найбільш комунікабельних та гостинних націй. Сьогодні наше завдання полягає в тому, щоб використовувати ці навички та просити те, що нам дуже потрібно, та робити це з розумом та ввічливістю. Але від нас взамін потрібно знання, досвід, стандарти, підходи і останнім часом початкове фінансування”, - зазначив Володимир Левін.

У зв'язку з децентралізацією взаємовідносин з іноземними донорами та інвесторами, учасниками процесу з української сторони - 90% будуть власники або користувачі землі. А основна вимога до них буде наявність конкретних проєктів, які становлять потенціал для розвитку та отримання з початку інвестицій, а потім допомоги.

Під час регулювання у світі грошових транзакцій український бізнес зіткнеться з необхідністю дотримання високих вимог щодо оформлення документів. Це, своєю чергою, гарантуватиме прозорість та надійність фінансових операцій та забезпечить захист інтересів усіх сторін.

Ретельно проаналізувавши, що відбувається в кожній країні і серед кожного учасника міжнародної будівельної індустрії, Цифрова Платформа Співробітництва надає можливість легкого старту в пошуках іноземних донорів. Вона вирішує основне завдання цифровізації: спрощує роботу, робота на відстані, збереження документів та створює для учасників проєкту колективні робочі місця. Система допоможе досягти максимальних результатів при проведенні міжнародних тендерів і в короткий термін.

Система управління проєктами - це сучасний інструмент, який забезпечує ефективне планування, контроль та відстеження ходу виконання проєктів. Вона дозволяє призначати завдання, встановлювати терміни та відстежувати прогрес, забезпечуючи ефективніше використання ресурсів та управління часом. Також вона забезпечує можливість цифрового обміну інформацією та координації з різними учасниками проєктів, сприяючи оперативному прийняттю рішень та скороченню часу на погодження та підписання документів.

Цифрова платформа не лише сприятиме співпраці з міжнародними донорами та інвесторами, а й надасть можливість українським компаніям брати активну участь у реалізації проєктів з відновлення України.

“Ми ж прагнемо об'єднати зусилля всіх учасників, забезпечуючи їхню співпрацю та розвиток на основі міжнародних стандартів та передових технологій”, - наголосив Володимир Левін.

Сайт Цифрової Платформи Співробітництва по відбудові України: https://reservice.kbu.org.ua/

Більш детально про Платформу та її використання на YouTube-каналі за посиланням:https://www.youtube.com

ПЕРЕМОЖЕМО І ВСЕ ВІДБУДУЄМО!
РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!
СЛАВА УКРАЇНІ!

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com