Новини

Менеджер ІБК Девелопмент, члена Ради директорів КБУ, Олена Гриб поділилась власною думкою з Конфедерацією будівельників України щодо важливості благодійності бізнесу в нинішніх реаліях
19 травня 2023 року, 11:30

“Благодійність в наш час вже стала нормою прояву гуманності та людяності. І одним з найсильніших та потужніших особливостей людини – є бажання допомагати іншим та ділитися своїми благами”, - зазначила пані Олена.

На її думку, у цивілізованих країнах пожертви - це норма життя. Люди вважають абсолютно природним 10% свого часу або доходу спрямувати на суспільно добрі справи, наприклад, на допомогу або підтримку перспективних проєктів.

Компанії, оцінивши свої можливості, можуть займатися благодійністю, незалежно від сфери своєї діяльності, та витрачаючи не кошти, а ресурс. Надавати безкоштовні консультації, майстер-класи, послуги оренди приміщень чи обладнання, навчати молодих спеціалістів та ділитися позитивними кейсами – все це допомога.

Водночас благодійність може відігравати важливу роль в бізнесі з багатьох причин:

Перш за все, підтримка благодійних організацій може допомогти бізнесу залучати нових клієнтів та зберігати існуючих. Багато споживачів віддають перевагу тим компаніям, які показують свою соціальну відповідальність та допомагають громаді. Крім того, акції благодійності можуть збільшити відомість бренду та зміцнити його репутацію.

Друге, підтримка благодійних організацій може покращити стосунки зі співробітниками та залучити нових талантів. Багато людей хочуть працювати в компаніях, які дійсно допомагають громаді та показують соціальну відповідальність.

Третє, підтримка благодійних організацій може допомогти бізнесу створити позитивний вплив на оточуюче середовище та зменшити його вплив на довкілля. Бізнес може підтримувати проєкти з екології, збереження природи та зменшення викидів в атмосферу, що допоможе не лише залучити клієнтів, але й покращити якість життя людей та довкілля в цілому.

Крім того, підтримка благодійних організацій може створити можливість для бізнесу долучитися до розвитку спільноти та впливати на соціальні проблеми, що є важливим для багатьох людей. Компанія може долучитися до вирішення глобальних проблем місцевої громади чи суспільства в цілому, привернувши увагу ЗМІ, що пришвидшить поширенню інформації та залученню інших партнерів. Таким чином це збільшить шанси на швидше вирішення питання, підвищить віру в компанію та її суспільно відповідальну позицію.

У цілому, благодійність може відігравати важливу роль в успіху бізнесу, допомогти залучити та зберегти талановитих та мотивованих співробітників, які бажають працювати для компанії з сильними цінностями та метою. Ідея допомогти повинна бути чесною та інтегрованою частиною діяльності компанії.

“Якщо ваша ідея має кінцеву мету та правильну стратегію – благодійність може бути вигідною для бізнесу, спільноти та глобальної економіки в цілому”, - акцентувала Олена Гриб.

ПЕРЕМОЖЕМО І ВСЕ ВІДБУДУЄМО!
РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!
СЛАВА УКРАЇНІ!

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com