Новини

Виділено 4,4 мільярда гривень на програму єВідновлення!
19 травня 2023 року, 14:30

Так, Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України отримає 4,4 мільярда гривень з коштів Фонду ліквідації наслідків збройної агресії на виплату допомоги за програмою єВідновлення. Відповідне рішення було ухвалене під час засідання Кабінету Міністрів України 16 травня 2023 року.

Зокрема, Уряд ухвалив зміни до Порядку використання коштів Фонду ліквідації, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 10 лютого 2023 р. №118 щодо виділення 4,4 мільярда гривень для виплат компенсацій для відновлення окремих категорій об'єктів нерухомого майна, пошкоджених внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією.

Нагадаємо, 10 травня 2023 року стартувала програма єВідновлення, в рамках якої всі громадяни України, чиє житло отримало незначні пошкодження внаслідок збройної агресії рф і яке ще не було відремонтоване, зможуть скористатись послугою для отримання державної допомоги для відновлення свого житла. Станом на 17 травня 2023 року за програмою єВідновлення прийнято понад 10 000 заявок.

Фонд ліквідації наслідків збройної агресії було створено у складі спеціального фонду Державного бюджету України з метою ліквідації наслідків (у тому числі гуманітарних, соціальних, економічних), спричинених збройною агресією російської федерації проти України.

Кошти Фонду спрямовуються, зокрема, на фінансування місцевих та регіональних проєктів відновлення, затверджених Міжвідомчою робочою групою. Перше засідання Міжвідомчої робочої групи щодо розгляду проєктів відновлення відбулося минулого тижня.

З текстом новоприйнятої Постанови можна ознайомитись за посиланням: https://www.kmu.gov.ua

ПЕРЕМОЖЕМО І ВСЕ ВІДБУДУЄМО!
РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!
СЛАВА УКРАЇНІ!

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com