Новини

Зустріч з одним з найбільших світових виробників гідроізоляційних матеріалів - BMI Group
19 травня 2023 року, 17:30

Сьогодні, 19 травня 2023 року, Виконавчий директор #КБУ Олександр Червак провів онлайн-зустріч з представниками міжнародної компанії BMI GROUP - Регіональним керуючим директором з розвитку регіону Схід-Північ BMI GROUP - Konrad Machula та Менеджером з розвитку експорту регіону Схід-Північ в BMI Polska - Stanislaw Sawin.

BMI Group входить до Standard Industries, це приватна глобальна промислова компанія, яка працює в понад 80 країнах. Екосистема Standard охоплює широкий спектр холдингів, технологій та інвестицій, включаючи як державні, так і приватні компанії.

BMI Group, є найбільшим виробником покрівельних і гідроізоляційних рішень у всій Європі.

Україна викликає інтерес серед світових інвесторів, які готові не лише ставати донорами майбутньої відбудови, але й налагоджувати довготривалі відносини B2B. Представники BMI Group зацікавлені в інвестиціях в українську будівельну галузь, а також висловили готовність надати гуманітарну допомогу нашій державі.

Konrad Machula впевнений у важливості розбудови особистих бізнес-контактів, тому представники компанії планують відвідати Україну в липні 2023 року.

BMI Group також повідомили про зацікавленість у діалозі з українськими постраждалими громадами та допомоги у їх відновленні. Вони декларували бажання поставити дефіцитні будівельні матеріали, яких потребуватимуть громади та сприяти у встановлених контактів з польськими постачальниками.

Компанія звернулась до #КБУ за сприянням в налагодженні контактів з українським бізнесом.

ПЕРЕМОЖЕМО І ВСЕ ВІДБУДУЄМО!
РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!
СЛАВА УКРАЇНІ!

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com