Новини

ЖК «Нова Англія» святкує 7-й День народження!
19 травня 2023 року, 18:00

Сьогодні, 19 травня 2023 року ЖК «Нова Англія» відзначає свій День народження. Саме у цей день розпочалося будівництво комплексу. З того часу пройшло вже 7 років. Наче й небагато, але й не мало для такого проєкту як Нова Англія.

На сьогодні в Новій Англії проживають близько 6 000 мешканців. Багато молодих людей розпочали своє сімейне життя в комплексі, а скільки діточок народилися і вважають своїм домом саме Нову Англію.

ЖК «Нова Англія» живе своїм особливим життям: ранішньою кавою в улюбленій кав’ярні, смачним обідом у затишному ресторані, вечірніми прогулянками біля фонтану та малечим сміхом на дитячих майданчиках.

Попри війну в Україні – команда девелопера Royal House, член Ради директорів #КБУ, робить усе від неї залежне, аби мешканці почувалися безпечно, а сервісна служба Нової Англії забезпечує комфорт і чистоту у комплексі.

У важкі дні після початку повномасштабного вторгнення – сервісна служба працювала і була на зв’язку із мешканцями, щоб підтримати і допомогти. Royal House – забезпечував мешканців, у перші тижні війни, необхідними продуктами.

На 5 тиждень після повномасштабного вторгнення було відновлено будівництво. У часи «блекауту» будівництво не зупинялося ні на день, адже будинки повинні бути побудовані й команда Royal House – несе свою відповідальність за це.

За 7 років в Новій Англії збудовано і введено в експлуатацію 10 будинків із 14 запланованих. Наразі 4 будинки будуються і знаходяться на різній стадії будівництва.

У лютому поточного року стартував продаж квартир в завершальному будинку «Престон» – саме з ним закінчується проєкт міста в місті Нова Англія, але життя у комплексі – продовжується.

Конфедерація будівельників України щиро вітає команду Royal House з Днем народження ЖК «Нова Англія» та бажає подальшого розвитку, набирати оберти будівництва та нових масштабних проєктів!

ПЕРЕМОЖЕМО І ВСЕ ВІДБУДУЄМО!
РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!
СЛАВА УКРАЇНІ!

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com