Новини

Міжнародний Завод Бетонного Устаткування, член Ради директорів #КБУ, повідомив про монтаж нового заводу 2 в 1 у місті Полтава.
23 травня 2023 року, 11:30

Цей завод вирізняється від основної лінійки продукції своїми перевагами у поєднанні 2-ох функцій одразу, а саме: паралельного виробництва товарного бетонну + бруківки.

Рішення про поєднання двох функцій у цьому заводі, значно знижує вартість обслуговування, сприяє збереженню часу та зручності у виконанні робіт. Щобільше, вироби відповідають всім необхідним стандартам якості та безпеки.

“Наш завод може бути чималим допоміжним інструментом для тих, хто бажає створити новий бізнес в Україні або підкріпити наявний бізнес у подібній тематиці, адже ми всі чудово бачимо і розуміємо наскільки нашій країні необхідні матеріали для відбудови”, - зазначають в компанії.

Також цей завод може бути постачальником будівельних матеріалів для великих будівельних проєктів у містах, що відновлюються після війни. Це, своєю чергою, дозволить прискорити процес відновлення інфраструктури та забезпечити відповідність стандартам якості будівництва.

ПЕРЕМОЖЕМО І ВСЕ ВІДБУДУЄМО!
РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!
СЛАВА УКРАЇНІ!

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com