Новини

19 травня 2023 року Державне агентство відновлення та розвитку інфраструктури України спільно з Київською школою Економіки та Радою бізнес-омбудсмена провели перші відкриті консультації щодо закупівель робіт з цивільного будівництва
23 травня 2023 року, 17:30

У першій зустрічі, яка відбулася 19 травня в приміщенні Київської школи економіки, в онлайн та офлайн форматі взяли участь понад 100 учасників з досвідом робіт у цивільному будівництві.

До обговорення доєднались:
Мустафа Найєм, Голова Агентства;
Андрій Івко, Перший заступник Голови Агентства;
Валерія Іванова, заступник Голови Агентства (онлайн);
Олександр Наход, керівник проєкту розвитку системи закупівель Агентства.

Модератором заходу виступила Лілія Лахтіонова, Директор напрямку аналізу та дослідження політики публічних закупівель Центру вдосконалення закупівель Київської школи економіки.

Агентство відновлення презентувало учасникам ринку ключові принципи та вимоги, які планує застосовувати при проведенні процедур закупівель. Зокрема, до обговорення представили:
- пропозиції щодо уніфікованих підходів до проведення процедур закупівель;
- проєкти кваліфікаційних критеріїв та вимог до потенційних підрядних організацій;
- ключові умови договорів тощо.

За результатами консультацій Агентство відновлення розпочало роботу над фіналізацією вимог до закупівельного процесу та проєктів відповідних документів. Всі учасники заходу отримали від Агентства пропозиції, обговорені на зустрічі щодо кваліфікаційних вимог і матимуть змогу надати свої коментарі.

Після цього фахівці Агентства відновлення опрацюють всі отримані зауваження та буде представлено фінальну версію документації. Згодом відбудеться запуск тендерних процедур та реалізація проєктів з відновлення.

«Для нас важлива думка та досвід тих компаній, які брали участь у реалізації інфраструктурних проєктів з цивільного будівництва, і які готові вже зараз працювати в областях, що найбільше постраждали від військової агресії росії. Йдеться про 10 пріоритетних областей. Ми маємо ще на старті розробити зрозумілі та прозорі правила для всіх учасників ринку з відповідними гарантіями якісного виконання проєктів. Відновлення та відбудова в таких обсягах – те, з чим наша країна стикається вперше в історії. Тому для нас важливо почути ринок і зробити так, щоб максимальна кількість кваліфікованих компаній, які можуть забезпечити успішний результат, були залучені до відновлення» - зазначив Мустафа Найєм.

Детальніше про основні принципи проведення процедур закупівель з відбудови цивільної інфраструктури у презентації, прикріпленій нижче.

ПЕРЕМОЖЕМО І ВСЕ ВІДБУДУЄМО!
РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!
СЛАВА УКРАЇНІ!

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com