Новини

Організатори BUSINESS FORUM, що відбувся 11 травня 2023 року у КВЦ “Парковий”, висловлюють вдячність інформаційним партнерам за надану підтримку
24 травня 2023 року, 09:30

Понад 4000 учасників долучились до дискусій про майбутнє України під час архітектурно-будівельного BUSINESS FORUM «Відбудова країни. Стратегія змін для архітекторів, девелоперів та забудовників», який був організований Конфедерацією будівельників України разом з DMNTR журнал "Дім та інтер'єр", "Дом и Интерьер".

Організатори щиро вдячні за інформаційне висвітлення заходу на своїх ресурсах. Ваша підтримка в промоції важлива для підтримки такої платформи як архітектурно-будівельний BUSINESS FORUM щодо відбудови України та публічного висвітлення необхідності обговорення цього питання в широкому колі.

Віримо в збереження ділових, дружніх відносин, що склалися, і сподіваємося на подальше взаємовигідне партнерство та співпрацю.

Генеральний інформаційний партнер: Interfax-Ukraine

Інформаційні партнери: Build Portal, ProfBuild, Commercial Property, Хмарочос, АФНУ Україна, Асоціація малих міст України, Асоціація Інженерів-Консультантів України, UkraineInvest, HD Technopolygon, Українські Новини, ROYAL Design MAIN, Property Times, Soft Loft, Інформатор, StroyObzor, Marketer, Economist.com.ua, Портал нерухомості Budynok, Vidbudova, Mind. UA, Український центр сталевого будівництва, Zagorodna.com, Аспекти Будівництва, Home Ideas Supply, Comments.ua, Київ | Вайб твоєї столиці, HIS.ua, LIGA ZAKON, Ukrainian Association of Government Relations Professionals and Lobbyists, Coatings-UA.com

Детальніше про BUSINESS FORUM за посиланням.

ПЕРЕМОЖЕМО І ВСЕ ВІДБУДУЄМО!
РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!
СЛАВА УКРАЇНІ!

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com