Новини

На Київщині почалось відновлення багатоповерхівок за кошти фонду United24
24 травня 2023 року, 17:30

Нещодавно, у Гостомельській та Дмитрівській громадах Київщини почалось відновлення 18 багатоповерхових будинків: 7 - у місті Ірпені, 4 - в селищі міського типу (смт) Бородянка, 3 - в смт Гостомель, 3 - у селі Бузова та 1 - у селі Мила Дмитрівської громади.

Захід, з нагоди початку робіт, відвідали заступниця Міністра розвитку громад, територій та інфраструктури України Наталія Козловська, Постійний представник ПРООН в Україні Яко Сільє, Голова Київської обласної державної адміністрації Руслан Кравченко та перший заступник голови Київської обласної військової адміністрації Дмитрій Назаренко.

Роботи з відновлення планується завершити до початку опалювального сезону.

Технічний нагляд за відновленням усіх об'єктів здійснює ПРООН та Київська обласна військова адміністрація.

“Ми сьогодні запустили програму United24 по Київській області. Київська обласна військова адміністрація як виконавчий і контролюючий орган над процесами відновлення виконує завдання Президента України” - зазначив Руслан Кравченко.

Крім того, на кожному об'єкті будуть встановлені камери, які онлайн транслюватимуть процес відновлення. Спостерігати за відновленням можна за посиланням: https://bit.ly/3Wpg1RP

ПЕРЕМОЖЕМО І ВСЕ ВІДБУДУЄМО!
РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!
СЛАВА УКРАЇНІ!

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com