Новини

Компанія «DAI», яка є виконавцем проєкту USAID ERA оголосила тендер на підготовку проєктної документації повторного використання (типових проєктів) для будівництва ЦЕНТРІВ БЕЗПЕКИ
25 травня 2023 року, 09:30

Мустафа Найєм, Голова Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури України зазначив, що для нього це особливий проєкт. У далекому 2017 році він вперше дізнався і був натхненний реалізацією в громадах осередків безпеки – приміщень, де б у повній координації могли працювати та надавати послуги поліцейські, медики та пожежники.

Над цим проєктом працювало багато державних службовців, експертів та міжнародних організацій.

Отже, компанія «DAI», яка є виконавцем проєкту USAID ERA оголосила тендер на підготовку проєктної документації повторного використання (типових проєктів) для будівництва Центрів безпеки — багатофункціональних приміщень, у яких разом розміщуватимуться екстрені служби: поліцейська станція, пожежно-рятувальний загін та медичний підрозділ.

Головною метою створення Центрів безпеки є забезпечення доступності публічних послуг та цілодобове реагування на запит про екстрену допомогу в проміжок часу до 20 хвилин. Крім іншого, такий центр є опорним і координаційним пунктом місцевих добровільних пожежно-рятувальних підрозділів громади.

На момент початку війни в Україні вже було створено та функціонувало 37 Центрів безпеки у 12 областях. У зв'язку з повномасштабною воєнною агресією росії існує нагальна потреба в розбудові Центрів безпеки в умовно безпечних регіонах України, особливо в тих регіонах, де високий рівень приросту внутрішньо переміщених осіб.

В рамках проєкту планується розробка трьох варіантів приміщень, які включатимуть:
Пожежно-рятувальний підрозділ разом з поліцією та медичною службою
Пожежно-рятувальний підрозділ разом з поліцією
Лише пожежний підрозділ.

У всіх трьох варіантах має бути передбачена можливість забезпечення альтернативними джерелами живлення систем життєзабезпечення — джерела автономної генерації електроенергії, засоби автономного опалення, засоби безперебійного доступу до інтернету та зв'язку.

“За результатом тендеру ми розраховуємо отримати універсальні технічні рішення проєктної документації, розроблені таким чином, щоб їх застосування та наступне впровадження було можливим для найширшого використання та швидкого будівництва, без витрат часу на коригування, включаючи інженерно-технічні системи, споруди цивільного захисту тощо”, - зазначив Мустафа Найєм.

Прийом пропозицій вже розпочато.

01 червня 2023 року о 14:00 в режимі онлайн відбудеться попередня онлайн-конференція.

Охочі взяти участь можуть надіслати електрону пошту та назву компанії на адресу:

ProcurementERA@dai.com.

Додаткові запитання можна надсилати до 06 червня 2023 року на адресу: ProcurementERA@dai.com.

Отримані запитання будуть зібрані, і відповіді на них будуть надіслані учасникам тендеру електронною поштою.

Прийом пропозицій до тендеру завершиться 16 червня 2023 року о 18:00 за київським часом.

Вся інформація щодо тендеру наведена за посиланням: https://www.prostir.ua

ПЕРЕМОЖЕМО І ВСЕ ВІДБУДУЄМО!
РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!
СЛАВА УКРАЇНІ!

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com