Новини

ПРАВЕКС БАНК, член Ради директорів #КБУ, отримав відзнаку «Сталевий банк» за збереження стійкості та динаміки розвитку
25 травня 2023 року, 15:30

До Дня банківського працівника Асоціація українських банків провела благодійний захід «Банківська незламність», щоби відзначити роботу банків в умовах повномасштабного вторгнення. У заході взяли участь керівники всіх банків України, а також представники банківських асоціацій Польщі, Канади та Ірландії. Вони обговорили переломні моменти, з якими стикнулися банки, та поділилися своїми успіхами та досягненнями.

Також на заході були вручені особливі відзнаки «Сталевий банк», що символізують незламність та стійкість банківської системи.

«Ми пишаємось кожним банком, який в час війни зміг не тільки зберегти стійкість та сталий темп розвитку, але і продовжує допомагати українській армії, та самовіддано працювати над утриманням економічного фронту України», - зазначив Андрій Дубас, Президент Асоціації українських банків, під час вручення відзнак.

Банківська незламність - це символ сили та стійкості банківської спільноти України, яка не лише протистояла випробуванням воєнного стану, але й продовжує утримувати розвиток фінансової системи країни. Банки виконують важливу роль у забезпеченні фінансової стабільності, підтримуючи громадян, підприємства та господарську діяльність в умовах війни.

«Не зважаючи на масштабні воєнні дії в Україні та запроваджений воєнний стан нам вдалося забезпечити безперервність функціонування банківських сервісів та дати змогу мешканцям України отримувати фінансові послуги без перешкод. Це стало можливим завдяки команді професіоналів ПРАВЕКС БАНК, яка є головною цінністю та ключовим фактором успіху нашого банку», - підкреслив Семен Бабаєв, заступник Голови Правління, керівник Головного управління роздрібного бізнесу ПРАВЕКС БАНК.

Учасники заходу також взяли участь у створенні тематичної інсталяції "Банківська незламність", яка включала фрагмент інкасаторського автомобіля, який на початку війни був переданий у допомогу Збройним Силам України, і влітку 2022 року постраждав внаслідок обстрілу, проте зберіг життя та здоров’я свого екіпажу.

Зазначимо, що відзнаку «Сталевий банк» також отримали Глобус Банк та ТАСКОМБАНК, члени Ради директорів КБУ.

ПЕРЕМОЖЕМО І ВСЕ ВІДБУДУЄМО!
РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!
СЛАВА УКРАЇНІ!

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com