Новини

ПБГ «Ковальська», член Ради директорів #КБУ, поставить Епіцентру понад 10 тис. куб. м залізобетонних конструкцій
25 травня 2023 року, 17:30

Ковальська уклала відповідну угоду на постачання залізобетонних конструкцій загальною вартістю понад 200 млн грн.

Так, проєктування та постачання залізобетонних конструкцій відбудеться в межах проєкту будівництва нового логістичного центру компанії (ЛЦ) Епіцентр у місті Хмельницький. За контрактом Ковальська виготовить і доставить понад 10 тис. куб. м залізобетонні конструкції для зведення об’єкта площею забудови 51 396 кв. м.

Зокрема, будуть виготовлені фундаментні стакани, колони, балки перекриття й покриття (в тому числі балки довжиною 24 м), покрівельні прогони, круглопустотні плити перекриття товщиною 400 мм та цокольні панелі. Через масштаб проєкту до роботи залучать потужності чотирьох київських заводів ПБГ «Ковальська», а також власний парк негабаритної техніки (балковози та тягачі). Загальна сума контракту становить 205 млн гривень.

«Технологія зведення споруд каркасного типу зі збірного залізобетону дає можливість швидко будувати промислові об’єкти різного призначення, зокрема, складської, торговельної інфраструктури. Цей проєкт – чіткий сигнал, що приватний бізнес та інвестиції українських компаній є ключовою рушійною силою у швидкому відновленні економіки України», – прокоментував генеральний директор групи «Ковальська», заступник Голови Ради директорів #КБУ, Голова Комітету КБУ з питань будівельної продукції Сергій Пилипенко.

У Ковальській також зазначили, що проєкт для Епіцентру став найбільшим комплексним замовленням залізобетонних конструкцій від початку повномасштабного вторгнення.

«Попри складні часи Епіцентр продовжує інвестувати значні кошти та реалізовувати масштабні проєкти в регіонах України. Одним з таких стане будівництво нового логістичного центру компанії в Хмельницькому, який буде введено в експлуатацію вже у 2024 році. Загалом Епіцентр проінвестує в будівництво ЛЦ близько $57 млн. Це дозволить нам створити понад 1000 нових робочих місць, покращити ефективність логістики та оперативно забезпечувати клієнтів торговельних центрів компанії всіма необхідними товарами», – підкреслив генеральний директор ТОВ «Епіцентр К» Петро Михайлишин.

ПЕРЕМОЖЕМО І ВСЕ ВІДБУДУЄМО!
РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!
СЛАВА УКРАЇНІ!

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com