Новини

Нагадаємо, що вже 30 травня 2023 року відбудеться чергове засідання робочої (цільової) групи FIEC-EIC “Україна” як координатора підтримки України задля майбутньої відбудови
26 травня 2023 року, 09:30

Зокрема, програмою засідання передбачено:

Виступи представників Світового банку:
Зузана Стентон-Геддес, старший спеціаліст з управління ризиками стихійних лих - Огляд збитків та оцінка потреб, проведена Світовим банком разом з Урядом України та іншими партнерами.
Квамрул Хасан, провідний спеціаліст із закупівель - Швидкі програми Робочої групи з відбудови, потреби та правила закупівель тощо.

Обговорення поширення спільно напрацьованих Рекомендацій щодо майбутньої відбудови України.

Відгук на архітектурно-будівельний BUSINESS FORUM «Відбудова країни. Стратегія змін для архітекторів, девелоперів та забудовників», що відбувся 11 травня 2023 року у КВЦ “Парковий” (Київ, Україна).

Обговорення інших національних ініціатив щодо відбудови України (конференції, форуми тощо).

Довідково:

КБУ єдиний представник від України в Федерації європейської будівельної промисловості (FIEC), яка об'єднує 32 національні федерації-члени в 27 європейських країнах та представляє інтереси будівельних підприємств, ініціювала створення робочої групи Task Force "Ukraine", що об'єднала весь європейський будівельний бізнес для майбутнього відновлення нашої держави.

Завдяки плідній співпраці в рамках засідань цільової (робочої) групи FIEC-EIC “Україна” було розроблено Рекомендації щодо майбутнього відновлення, які спрямовані до всіх, хто зацікавлений у відбудові України.

ПЕРЕМОЖЕМО І ВСЕ ВІДБУДУЄМО!
РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!
СЛАВА УКРАЇНІ!

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com