Новини

Компанія Vartis, член Ради директорів #КБУ, запустила нове автоматизоване виробництво армуючої сітки
11 травня 2023 року, 11:30

Відтепер у металоцентрах Vartis пропонують клієнтам сітку кладочну свого виробництва покращеної якості та за приємною ціною. Нову лінію з виробництва сітки кладкової для армування бетонних конструкцій було запущено у виробничому приміщенні Національної мережі металоцентрів Vartis у квітні поточного року.

Зварювальний автоматичний верстат контактного зварювання дозволяє виготовляти сітку з різним розміром чарунки та може одночасно зварювати до 20 поздовжніх дротів.

Виробництво розмістили в окремому цеху у місті Вишневому, що біля Києва. Тут знаходиться найбільший оптовий склад компанії.

Передбачено у цеху місце для якісного зберігання сітки, а також встановлено кран для швидкого навантаження замовлень.

Завдяки автоматизації процесу подачі матеріалу на лінію та процесу зварювання, збільшилися масштаби виробництва Vartis. Відтепер потужності з виготовлення армуючої сітки виросли до 3500 метри квадратних за добу.

Як наголошує Євген Ігнатов, керівник виробництва Vartis, на новому виробництві виготовляють не тільки саму сітку, але і матеріал до неї. Сталевий дріт, який використовують для сітки, виготовляють також на потужностях Vartis у Вишневому.

Охоплення кількох етапів виробництва дозволяє вплинути на якість кінцевого продукту та зменшити його ціну. А ціна, як зазначають у Vartis, поряд з якістю — це перше на що звертають увагу клієнти.

ПЕРЕМОЖЕМО І ВСЕ ВІДБУДУЄМО!
РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!
СЛАВА УКРАЇНІ!

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com