Новини

21–22 червня 2023 року Велика Британія спільно з Україною проведуть у Лондоні міжнародну Конференцію з питань відновлення України (Ukraine Recovery Conference 2023 - URC 2023)
26 травня 2023, 15:30

Конференція стане продовженням циклу щорічних заходів, останній з яких було проведено Україною спільно зі Швейцарією в Лугано.

Нагадаємо: попередня конференція започаткувала “Принципи Лугано”, що заклали основу для відбудови України та об’єднали зусилля всього світу.

Після конференції в Лугано значно активізувалась міжнародна допомога Україні та увага до питань відбудови нашої держави. Але масштаб потреб щодо стабілізації та відновлення, яких Україна потребує після російських атак, вимагає ширшої мобілізації міжнародної спільноти та приватного сектору. Україна, попри війну, вже запропонувала ініціативи щодо векторів подальшої відбудови, відповідно до принципів і зобов’язань встановлених в Лугано.

URC 2023 присвячена трансформації України, її мета - мобілізація міжнародної підтримки для економічної, соціальної стабілізації України та подальшого процесу відновлення від наслідків війни, у тому числі шляхом екстреної допомоги для негайних потреб і фінансування участі приватного сектору в процесі відновлення.

Організатори конференції прагнуть, аби приватний сектор відігравав провідну роль, застосовуючи свій досвід і підтримуючи відновлення України. І запрошують інвесторів розглянути конкретні сектори та можливості. Для цього Україна продовжує впроваджувати амбітну програму реформ і шукати шляхи підтримки інвестицій та зменшення ризиків.

“Ми повністю підтримуємо важливу роль громадянського суспільства у відновленні та післявоєнній відбудові України і прагнемо забезпечити всебічне представництво під час URC 23. За результатами обговорення було обрано представників громадянського суспільства, яким організатори надіслали запрошення” - повідомляється на сайті конференції.

Зазначимо, що згідно з Планом пріоритетних дій Уряду на 2023 рік, за організацію конференції з української сторони відповідальні: Міністерство закордонних справ України, Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України, Міністерство економіки України.

Пряма трансляція конференції відбудеться 21-22 червня за посиланням: https://ua.urc-international.com/

Крім масштабних заходів на державному рівні у відбудові України важливими є і зусилля бізнесу щодо відновлення нашої держави.

Конфедерація єдиний представник від України в Федерації європейської будівельної промисловості (FIEC), що об'єднує 32 національні федерації-члени в 27 європейських країнах та представляє інтереси будівельних підприємств, ініціювала створення робочої групи Task Force "Ukraine", яка об'єднала весь європейський будівельний бізнес для майбутнього відновлення нашої держави.

Завдяки плідній співпраці в рамках засідань цільової (робочої) групи FIEC-EIC “Україна” було розроблено Рекомендації щодо майбутнього відновлення, які спрямовані до всіх, хто зацікавлений у відбудові України.

З Рекомендаціями щодо майбутньої відбудови України можна ознайомитись на сайті FIEC за посиланням: https://bit.ly/3MbAN2I

Також були проведені такі масштабні заходи:

Recovery Forum Ukraine 2022, 19 жовтня 2022 року, в рамках якого мали змогу налагодити контакти та співпрацю постраждалі територіальні громади, міжнародні фінансові організації, інвестори, а також представники влади та бізнес-спільноти;

RECOVERY CONSTRUCTION FORUM, 15 лютого 2023 року у Варшаві, був проведений спільно з Premier Expo Ukraine, в рамках виставки ReBuild Ukraine. Форум відбувся за підтримки Федерації європейської будівельної промисловості (FIEC). Участь взяли представники влади, донори та будівельний бізнес зі всього світу, аби обговорити механізми й пріоритети майбутнього відновлення України, існуючі ризики та можливі інструменти міжнародного фінансування тощо. На заході були представлені плани відновлення та конкретні потреби понад 20-ти постраждалих громад України;

Архітектурно-будівельний BUSINESS FORUM «Відбудова країни. Стратегія змін для архітекторів, девелоперів та забудовників», який об'єднав понад 3,5 тисячі гостей, ТОПових спікерів, серед яких представники влади, органів місцевого самоврядування, в тому числі й голови постраждалих громад, керівники та топменеджери провідних девелоперських компаній, архітектори, дизайнери, лідери будівельної спільноти.

КБУ продовжує активно працювати задля консолідації спільних зусиль бізнесу щодо подолання наслідків російської воєнної агресії в Україні та координації дій для майбутньої відбудови нашої країни!

ПЕРЕМОЖЕМО І ВСЕ ВІДБУДУЄМО!
РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!
СЛАВА УКРАЇНІ!

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com